Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1858/33642
Výrobca:
AIA COSMETICS
Variant produktu:
Carbon powder face mask
Dostupnosť:
Skladom
20.00€ 26.00€
Bez DPH: 16.67€

Množstvo

Kolagénová pleťová maska s karbónovým púdrom - čierna

Jednorázová kolagénová maska vyrobená z morského kolagénu, karbónového púdru, doplnená o alantoín a levandulový olej. Maska je svojím unikátnym zložením prispôsobená potrebám mladej rýchlo sa mastnúcej pleti. Maska má detoxikačné účinky,reguluje tvorbu mazu, čistí póry, pôsobí protizápalovo.

Spôsob použitia:

Po vyčistení pleti si obsah balenia naneste na tvár, zatvorte oči a nechajte pôsobiť 20-30 min. Po odstránení masky si zvyšok masky jemne vmasírujte do pokožky. Najvhodnejšie je masku použiť na noc , potom už nie je potrebné aplikovať nočný krém. Masku používajte 2 až 3 krát týždenne. V prípade potreby ju môžete používať aj každý deň.

Zloženie:

Collagen, Azelaic acid,Hyluronic acid,Lavend erresential oil, dipotassium glycyrrhizinate, glycerin,propylene glycol,DMDM hydantoin,Carbon powder,aqua.

Spôsob použitia:

Na vyčistenú pleť aplikujte plátky masky so zlatom a relaxujte na lôžku. Nechajte pôsobiť 20-30 min. Po odstránení plátku masky si zvyšok zlatej masky jemne vmasírujte do pokožky. Pre výrazné omladzujúce a regeneračné účinky je vhodné zlatú masku použiť na noc. Pre veľmi silný účinok pod masku môžete aplikovať sérum s obsahom zlata. Na záver môžete použiť krém s obsahom zlata pre maximálny účinok. Masku používajte 2 až 3 krát týždenne. V prípade potreby ju môžete používať aj každý deň. Pre silnú omladzujúcu kúru si masku môžete aplikovať denne po dobu 14 dní.

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

Obsah balenia: 10 kusov

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty