Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
3628/22776
Výrobca:
SHANTI
Variant produktu:
34 x 34 x 11 cm, čierna farba
Dostupnosť:
Skladom
14.90€ 19.40€
Bez DPH: 12.42€

Množstvo

Akupresúrny masážny vankúš Akupresúrny masážny vankúš
34 x 34 x 11 cm, čierna farba

Kód: 3628/22776
14.90€
19.40€
Skladom
Masážny, relaxačný vankúš s akupunktúrovymi bodmi, 34 x 34 x 11 cm.

Podložku oceníte pri bolestiach v chrbte alebo iných problematických partiách na tele, ktoré sú stuhnuté, nedokrvené alebo v napätí - oblasť hlavných kĺbov - kolená, bedrá, ramená.

Táto podložka funguje na princípe stimulácie nervových zakončení. Pomocou ostrejších bodov tzv. ježkov pôsobí na meridiány/akupresúrne dráhy a stimuluje tok energie (prány) v tele. Pôsobí ako masáž, počas ktorej sa do tela uvoľňujú endorfíny a hormón oxytocín. Pozitívne pôsobí na všetky telesné systémy. Revitalizuje, zlepšuje náladu, odstraňuje únavu, uvoľňuje bloky. Prináša úľavu telu a mysli.


Podložka je prakticky nevypoužívateľná, vydrží vám dlhé roky.

Pomocou suchého zipsu k nej ľahko pripojíte akupresúrny vankúš.

Použitie: Odporúčame začať s 10 minútami a čas výdrže postupne predlžovať až na 40 minút. Najvhodnejšie je podložku položiť na rovnú zem a ľahnúť si na ňu celou plochou chrbta bez oblečenia. Hlavu príp. krk si môžete podložiť zrolovanou dekou, alebo vankúšikom, aby brada nepadala vzad. Intenzívnejšiu stimuláciu dosiahnete ak v ľahu pokrčíte a objímete kolená. Niekedy vyskúšajte ľahnúť si na brucho, jedno líce leží na podložke. Neskôr hlavu otočte. Citlivé partie prekryjte látkou. Podložku môžete umiestniť pod ktorúkoľvek časť tela, napr. pod zadok a zadné stehná, lýtka a podkolenie, alebo si ľahnite na jeden bok a opäť si dostatočne vysoko podložte hlavu. Body na chodidlách aktivujete, ak sa posadíte na stoličku a bosé chodidlá pritlačíte na podložku. Zdatnejší sa postavia, alebo prešľapujú z jednej nohy na druhú.

Technické údaje:

Vankúš Rozmery 34 x 34 x 11 cm
Plocha akupresúrnych bodov cca 27 x 29 cm (90 akupresúrnych bodov = 2430 akupresúrnch bodov)
Material (materiál) bavlna
Materiál (akupresúrne body) z plastu
Farba čierna / biela akupresúrne body
Hmotnosť cca 370 gramov

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty