Hlavné menu
Produkty v košíku

Aplikačný gél pre Bioptron

V kategórií nájdete množstvo aplikačných gélov, ktoré majú veľmi priaznivé účinky na vaše zdravie. Pre stimuláciu a obohatenie vašej pleti a mysle je ideálny Crystal Cream. Na druhej strane Balancing Gel pôsobí mimoriadne relaxačne, osviežujúco a posilňujúco. Light Fluid predstavuje optimálnu prípravu a podporuje jednotlivé kroky programu terapie farbou. Sterilný Oxy sprej je jediný STERILNÝ prípravok svojho druhu na trhu, ktorý je vhodný pre pokožku detí, žien aj mužov, na kozmetickú starostlivosť, určité druhy poranení, ale tiež ako doplnok terapie svetlom BIOPTRON.
Light fluid - aplikačné fluid na biolampu bioptron 200ml Light fluid - aplikačné fluid na biolampu bioptron 200ml
-23 %
Light fluid - aplikačné fluid na biolampu bioptron Light Fluid predstavuje optimálnu prípravu a podporuje jednotlivé kroky programu terapie farbou: - zvyšovaním reakcie svetla a farby na pokožke čistením pokožky biologicky odbúravajúcimi, rastlinnými povrchovo aktívnymi látkami (kukurica, kokos,..
30,00€ 39,00€
Cena bez DPH:25,00€
OXY Sprej sterilný, 250 ml OXY Sprej sterilný, 250 ml
-23 %
Sterilný Oxy sprejŠvajčiarska čistota a osvieženie tváre aj celého tela!Jedinečný, sterilizovaný, okysličený švajčiarsky vodný sprej pre maximálne osvieženie.Sterilný Oxy sprej je čistá voda obohatená o vysokú koncentráciu kyslíka určená na:  hydratáciu osvieženie posilnenie rovnováhu upokojen..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Subcelulárny komplex Hyperlight Fluid Fusion Subcelulárny komplex Hyperlight Fluid Fusion
-23 %
Subcelulárny komplex Hyperlight Fluid Fusion Hyperlight Fluid Fusion subcelulárny komplex predstavuje dokonalé riešenie pre zdravú pokožku, zdravšie vlasy, hygienu ústnej dutiny a v neposlednom rade aj pre tú najjemnejšiu intímnu starostlivosť. Vďaka spojeniu najnovších pokrokov v dermatológii a ..
179,00€ 232,70€
Cena bez DPH:149,17€