Hlavné menu
Produkty v košíku

Autodiely

Elektrické čerpadlo na naftu alebo olej 12V Palivové čerpadlo je zariadenie určené na rýchlu výmenu oleja alebo paliva. Zariadenie funguje po pripojení na 12V batériu. Olej sa odčerpáva pomocou hadíc, ktoré sú súčasťou súpravy. Zariadenie je určené na čerpanie motorovej nafty, benzínu a vykurovac..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€
Elektrické palivové čerpadlo 05-550W Elektrické palivové čerpadlo dodáva vysokotlakové palivo z nádrže do motora podľa požiadaviek vozidla. Palivo sa čerpá do vstrekovačov, ktoré ho vstrekujú do valcov motora.   Ak chcete vymeniť palivové čerpadlo: 1. Odpojte batériu, aby ste zabránili vznieteni..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Sada príchytiek do auta 100 ks Sada 100 ks príchytiek / kolíkov do auta. Sada obsahuje 6 najobľúbenejších typov nitov, rozdelených po 10 a 20 kusov. Pohodlné kompaktné púzdro s priehradkami zabraňuje zmiešaniu prvkov súpravy. Všetky komory púzdra sú podpísané, čo uľahčuje nájdenie správnej spony...
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Súprava príchytiek do auta 625KS so sťahovákom, čierne Súprava príchytiek so sťahovákom má praktické kompaktné puzdro s priehradkami, ktoré zabraňuje pomiešaniu prvkov súpravy. Všetky priehradky puzdra sú označené, čo uľahčuje nájdenie správnej spony. Okrem toho je súčasťou balenia praktický sťah..
14,20€
Cena bez DPH:11,83€
Vodotesné počítadlo motohodín motora, čierne Počítadlo motohodín je univerzálne zariadenie - bude kompatibilné so všetkými 2- a 4- piestovými spaľovacími motormi. Počítadlo motohodín je možné použiť napr. v motocykloch, kosačkách na trávu, štvorkolkách, elektrocentrálach, skútroch atď. Počítad..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€