Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
4039/25644
Výrobca:
WATER HEAT
Variant produktu:
3 kW - horizontálne pripojenie
Dostupnosť:
Skladom
48.90€ 63.60€
Bez DPH: 40.75€

Množstvo

Batéria na okamžitý ohrev vody LCD + sprcha

Možnosť montáže vlastnej sprchovej hlavice. Batéria je vhodná na stenu.

Prívod teplej vody kdekolvek už za 5 sekúnd

 • Pokazil sa vám ohrievac na vodu alebo prerušili dodávku teplej vody?
 • Potrebujete teplú vodu na chate alebo v garáži, ale nemáte tam rozvod teplej vody?

Potom si urcite zaobstarajte batériu na okamžitý ohrev vody, elektrickú batériu, ktorá okamžite ohreje neobmedzené množstvo vody!

Jednoducho ju nainštalujte na kuchynský drez, zapojte do siete a teplú vodu máte v okamihu k dispozícii. Prívod teplej vody už za 5 sekúnd

Batéria na okamžitý ohrev vody zohreje vodu len za 5 sekúnd. Potom zacne tiect teplá voda, takže ju môžete využívat bez prerušenia. Jednoduché a inteligentné riešenie všade tam, kde nie je k dispozícii ohrev vody.

Neobmedzený prívod teplej vody ohriatej až na 60°C. Batéria na okamžitý ohrev vody zohreje vodu až na 60° C jednoduchým stlacením pácky.

Vdaka cervenej kontrolke budete vediet, kedy je batéria pripravená na použitie. Ak potrebujete studenú vodu, jednoducho zatlacte pácku spät a zacne tiect studená voda. Jednoduché a praktické použitie.

Hygienickejšia teplá voda vždy k dispozícii Ak na ohrev vody používate bojler, voda je v nom v zásobe dlhšiu dobu. S batériou na elektrický ohrev vody budete mat vodu vždy cerstvú a chutnú na prípravu caju, polievky a kávy.

Použitie:

Môžete ju používat v kuchyni, kúpelni, garáži, záhradnej kuchynke...

Systém okamžitého ohrevu vody zohreje vodu len za 5 sekúnd. Nainštalujte ju do kuchyne a horúcu vodu na polievky, caj alebo kávu budete mat rýchlejšie a lacnejšie.

Nainštalujte ju do pivnice, garáže alebo dielne a umyte si špinavé ruky teplou vodou.

Nainštalujte ju do záhradnej kuchynky a užívajte si výhody teplej vody, ktorá je vždy k dispozícii. Vodovodný kohútik na okamžitý ohrev vody šetrí cas, energiu a vodu bez potreby centrálneho kúrenia.

Potrebujete len štandardné vodovodné potrubie a elektrickú zásuvku.

Vdaka elegantnému oblému dizajnu z bieleho plastu s kovovými detailami bude batéria na okamžitý ohrev vody jedinecným doplnkom do vašej kuchyne.

Jednoduchá inštalácia na drez zaistí batériu na mieste a pomocou praktickej pácky posuvnej dopredu a dozadu môžete jednoducho regulovat teplotu vody. Okamžitý prívod teplej vody

Vdaka okamžitému prívodu teplej vody ušetríte vodu, cas a energiu – bez strát vody v potrubí. Batéria na okamžitý ohrev vody je skutocne bezkonkurencný výrobok do kuchyne alebo všade tam, kde potrebujete teplú vodu.

Plne automatizovaná regulácia ohrevu so štandardnou cievkou a jednoduchou inštaláciou Plne automatizovaná batéria má vo vnútri štandardnú cievku a jej inštalácia je jednoduchá.

#obr6

S inštaláciou tejto batérie a jej využívaním v kuchyni nebudete mat najmenší problém. Inteligentné a praktické riešenie, ktoré šetrí cas, energiu a cennú vodu Ušetrite vodu Typické zásobníkové ohrievace na vodu (bojlery) spotrebujú viac vody kvôli dlhému potrubiu, zatial co batéria zohrieva vodu priamo pri prietoku, takže nedôjde k tepelným stratám v potrubí.

Ušetrite energiu

Batéria na okamžitý ohrev vody ohrieva vodu pri prietoku bez potreby predhrievania alebo udržiavania teploty a nedochádza k tepelným stratám v potrubí. Ušetrite cas Voda sa ohreje za 5 sekúnd, co ušetrí množstvo casu. Už viac nemusíte cakat

 

Technické informácie:

 • Materiál: Plast, kov
 • Napätie: 220-240V/50Hz
 • Príkon: 3 kW
 • ohrev s reguláciou od 30 - 60 C
 • Prevádzkový tlak: 0,04 – 0,5 MPa
 • Velkost: 165 x 380 mm
 • Veľkosť balenia: 28 x 19 x 10 cm
 • Hmotnost:  880 g
 • Prívodná šnúra 1,1 m
 • Dĺžka hadice sprchy 1,4 m

#obr9

Balenie obsahuje:

 • batéria na okažitý ohrev s LCD + kohútik
 • Sprchová hlavica s úchytom na stenu + pancierová hadica
 • redukčný ventil na možnosť prepínania sprchy, alebo kohútiku

Batéria je vybavená automatickým vypínacom, takže nie je potrebné zapájat a odpájat napájací kábel

UPOZORNENIE:

Zariadenie musí montovať odborne spôsobilá osoba, oprávnená k montáži takýchto zariadení.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty