Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
3544/21882
Výrobca:
BENUS
Variant produktu:
Benus
Dostupnosť:
Skladom
155.00€ 201.50€
Bez DPH: 129.17€

Množstvo

Benus prístroj na odstraňovanie nežiadúcich chĺpkov Benus prístroj na odstraňovanie nežiadúcich chĺpkov
Benus

Kód: 3544/21882
155.00€
201.50€
Skladom

Laserový epilátor Benus

Laserový prístroj Benus je určený na trvalé odstraňovanie chĺpkov.

Laserový prístroj Benus emituje laserové svetlo, ktoré je absorbované pigmentom melanínom a okamžite generuje teplo v laserovom folikule. Teplo opakovanými aplikáciami zničí vlasový folikul účinne a natrvalo. Laserový prístroj Benus má 80% efektívnosť na trvalé odstránenie chĺpkov. Prístroj depiluje chĺpok po chĺpku. Je trochu náročný na čas, preto je vhodnejší na menšie plochy. Jehe efektívnosť je však veľmi vysoká.

Efektívnosť:

Epiláciu prítrojom Benus je potrebné opakovať raz týždenne. Prvé viditeľné výledky redukcie rastu chĺpkov sú viditeľné po 4 ošetreniach, približne po 4 týždňoch. 8 ošetrení je potrebných, aby chĺpok bol odstránený natrvalo. Upozornenie: Prístroj nie je vhodný na svetlé chĺpky.

Technická špecifikácia:

  • Vlnová dĺžka 808nm
  • Ožarovaná plocha
  • 2mm
  • Pôvod: Kórea

Balenie obsahuje:

  • prístroj Benus
  • adaptér
  • manuál

ODPORÚČAME PREČÍTAŤ SI DOLE UVEDENÉ INFORMÁCIE PRED ZAKÚPENÍM PRÍSTROJA! OBOZNÁMIA VÁS PODROBNE S PRÍSTROJOM A ZISTÍTE, ČI JE PRE VÁS VHODNOU ALTERNATÍVOU

(FARBA VAŠEJ PLETI, KONTRAINDIKÁCIE ATĎ.) Laserový prístroj odstraňuje chĺpok tak, že korienok vypáli. V žiadnom prípade si nesvieťte na sietnicu alebo na oblasť okolo očí. Laserový lúč namierte priamo na chĺpok. Zapnutie a vypnutie je cez bezpečnostný kľúč.

Ako funguje laserový depilátor?

Laserový depilátor má vlnovú dĺźku 808nm. Laser prechádza pokožkou a je absorbovaný melanínom, zahreje vlasový folikul, ktorý sa následne teplom zničí a postupne sa rast zastaví úplne. Je rozdiel medzi domácim laserovým ošetrovaním Benus a laserovým odstraňovaním chĺpkov v kozmetických salónoch?

Benus používa tú istú technológiu ako komerčné laserové prístroje na odstraňovanie chĺpkov na klinikách alebo v salónoch. Avšak permanentné odstránenie chĺpkov s prístrojom Benus je za zlomok ceny oproti ošetreniu na klinikách. Laserové odstránenie chĺpkov vyžaduje niekoľko sedení na dosiahnutie trvalého výsledku. Teda musíte zaplatiť viackrát, kým dosiahnete ošetrenie jednej oblasti. Za Benus zaplatíte len raz a používate, ako potrebujete.

Ktoré oblasti môžu byť ošetrované?

Všetky oblasti okrem okolia očí. Celkom bežne sa ošetruje tvár, líca, pod nosom, krk, hruď, čelo, podpazušie, chrbát, čiara bikín, nohy a brucho. Aké výhody ponúka laserový depilátor Benus? jednoduché použitie minimálny pocit pálenia efektívny pre domáce použitie s rovnako efektívnou technológiou ako profesionálne laserové depilátory používané v profesionálnych salónoch vhodné pre všetky typy pleti vrátane tmavej

Ako dlho trvá aplikácia, napr. depilácia jednej dolnej končatiny? Depilácia trvá približne hodinu v závislosti od dĺžky, hustoty a hrúbky chĺpkov. Čo by som mala pociťovať? Depilácia je bezbolestná. Pokiaľ pociťujete pálenie alebo iné nepríjemné pocity, znížte intenzitu. Citlivejšie osoby alebo na citlivejších miestach môžete cítiť mierne pálenie.

Ako Benus používať?

1. Chĺpky je vhodné depilovať, keď dosahujú dĺžku 1-2mm.

2. Pri prvom použití si zvoľte nízku intenzitu. Najlepšie výsledky sa dosahujú pri vysokej intenzite.

3. Je normálne, keď pociťujete mierne pálenie. Danú časť tela je dobré ošetriť raz za 2 týždne, pričom väčšinou postačujú

4 opakovania depilácie. 4. Môže sa vám zdať, že chĺpok stále rastie. Je to v dôsledku toho, že je vytláčaný von. Chĺpok odpadne sám. Pri pravidelných aplikáciách prestane rásť úplne.

5. K vypadnutiu chĺpkov a korienkov dochádza 10-14 dní po aplikácii. V prípade potreby si ich odstráňte sami a zvyšky, ktoré ostanú vo vnútri, sa uvoľnia samy.

Akú si môžem zvoliť intenzitu?

Benus ponúka intenzitu slabú, strednú a silnú. Kedy môžem zapnúť laserové vyžarovanie? Keď máte laser priložený k pokožke, spustite laserový lúč. Čo môžete očakávať? Pre dlhotrvajúci efekt je potrebné aplikovať depilátor 6-8 mesiacov. Po 3 aplikáciách nedochádza k viditeľnej zmene. Neskôr spozorujete, že chĺpok je svetlejší a jemnejší. Po 5 ošetreniach zaznamenáte výrazný pokles objemu chĺpkov. Po 10 aplikáciách budete mať krásnu pokožku bez chĺpkov, akoby ste ich tam nikdy nemali. Rýchlosť trvalého odstránenia je individuálna. Všetko závisí od typu pokožky a typu chĺpku. Svetlejšia pokožka s tmavými chĺpkami má výsledky po jednej aplikácii. Pre trvalý efekt je však potrebné aplikácie opakovať.

Môže jediná aplikácia odstrániť chĺpky?

Nie, pretože rast chĺpkov prechádza 3 fázami - Anagen, Catagen a Telogen. Z časového hľadiska sa cyklus rastu chĺpkov (hlavne Anagen) líši u každého človeka. 4 aplikácie sú potrebné. Na čo si mám dávať pozor? Nevystavujte depilované miesto slnečnému žiareniu 2-3 dni po aplikácii a horúcej vode 1-2 dni po aplikácii. Odporúčame studenú sprchu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty