Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
959/33170
Výrobca:
P.R.C.
Variant produktu:
1 ks
Dostupnosť:
Skladom
6.90€ 9.00€
Bez DPH: 5.75€

Množstvo

Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou
1 ks

Kód: 959/33170
6.90€
9.00€
Skladom

Big vision - univerzálne okuliare so zvačšovacím sklom, lupou s puydrom

S okuliarmi s lupou BIG VISION uvidíte veci a predmety veľké, čisté a zaostrené. Sú praktickým pomocníkom na prácu s drobnými predmetmi, alebo na čítanie drobného písma.

Okuliare zväčšia objekty bez skreslenia, a to až o 160%. Flexibilné a ľahké, vhodné pre mužov aj pre ženy.

Zväčšovacie okuliare Big Vision Vám umožnia prácu aj s malými produktmi. Už si nebudete musieť ničiť zrak, stačí si nasadiť okuliare. Veľkou výhodou oproti lupe je, že máte obe ruky voľné a obe môžete plne využívať.

Okuliare majú univerzálnu veľkosť a tvar, vhodné pre mužov aj ženy. Majú široké využitie v hodinárstve, pri šití, čítaní, kontrole známok, mincí, rôznych opravách a mnoho ďalšieho.

Okuliare majú schopnosť 160% zväčšenia. Silikónový držiak na nos umožňuje komfortné nosenie a praktický obal zase bezpečné uloženie.

Či už chcete navliecť niť do ihly, preskúmať drobunký nápis na výrobku a pritom v druhej ruke držať nákupný košík alebo milujete modelárstvo, vždy vám okuliare skvele poslúžia.

Samozrejme, okuliare Big Vision nie sú schopné plne nahradiť dioptrické okuliare, ale výborne pomôžu každému, kto si chce uľahčiť život a na klasické okuliare sa ešte necíti.

Špecifikácia:

  • Materiál: kvalitný číry plast
  • Šírka: 13,8 cm
  • Výška 4,6 cm
  • Dĺžka rámiku na poza ucho17,2 cm

Obsah balenia:

1 x Big Vision - okuliare s lupou

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty