Hlavné menu
Produkty v košíku

Biolampa Biogene

BIOGENE II

Biolampy Biogene sú precízne spracované prístroje určené na svetelnú terapiu v pohodlí vášho domova. Zdrojom svetla sú kvalitné LED diódy vyžarujúce polarizované svetlo, ktoré je najúčinnejšie na ožarovanie mäkkých tkanív. Špecifikom biolámp Biogene II je schopnosť pracovať s odrazeným svetlom z pokožky. Ide o tzv. zrkadlovú technológiu, ktorou je biolampa Biogene schopná usmerňovať energie v 3 smeroch v 120 stupňovom uhle.

Biolampa BIOGENE II Biolampa BIOGENE II
Doprava zdarma -23 %
BIOLAMPA BIOGENE II + 4 farebné filtre sa doporučuje používať ako komplementárnu (doplnkovú) aplikáciu na zlepšenie stavu rôznych komplikácií, na zlepšenie regenerácie poškodených tkanív, na ožarovanie akupunktúrnych bodov, ako doplnkovú metóda na urýchlenie hojenia rán, pri nadmernom obsahu pigment..
159,00€ 206,70€
Cena bez DPH:132,50€
Infralampa BIOGENE III infra 250W s podlahovým stojanom Infralampa BIOGENE III infra 250W s podlahovým stojanom
Doprava zdarma -23 %
Biolampa BIOGENE III infra so stojanom Infralampa je prístroj založený na princípe fototerapie a elektro-magnetického vlnenia v oblasti infračerveného spektra. Používa sa na ošetrovanie bolestí, svalových kŕčov, pri reumatizme, kožných ochoreniach, poraneniach, ischiase, pri liečbe dny, alebo ako do..
139,00€ 180,70€
Cena bez DPH:115,83€