Hlavné menu
Produkty v košíku

Bioptron Medolight

Bioptron Medolight Bioptron Medolight
-23 %
Medolight - Svetelná terapia - Liečba svetlom + OXY sprej  Medolight je prístroj novej generácie liečenia svetlom / svetelnej terapie. Ľudia vždy intuitívne využívali javy vo svete, ktoré sa diali okolo nich. Na základe ich skúsenosti z mnohých vekov, ba dokonca tisícročí sa vytvorilo obrovské mn..
559,00€ 726,70€
Cena bez DPH:465,83€
Medolight BluDoc Bioptron - prístroj využívajúci modré LED a infračervené svetlo + púzdro Medolight BluDoc Bioptron - prístroj využívajúci modré LED a infračervené svetlo + púzdro
-23 %
Medolight BluDoc - prístroj využívajúci modré LED svetlo a infračervené svetlo MEDOLIGHT BluDoc – dokonalé riešenie pre každého, kto si uvedomuje, že pre dosiahnutie dobrého vzhľadu pokožky je nevyhnutné sa o pokožku neustále starať. Inovácia spočíva v unikátnej kombinácii vlnových dĺžok, ich fre..
569,00€ 739,70€
Cena bez DPH:474,17€
Medolight BluDoc Bioptron Z5L-C + oxy sprej Medolight BluDoc Bioptron Z5L-C + oxy sprej
-23 %
Medolight BluDoc - prístroj využívajúci modré LED svetlo a infračervené svetlo + OXY sprej MEDOLIGHT BluDoc – dokonalé riešenie pre každého, kto si uvedomuje, že pre dosiahnutie dobrého vzhľadu pokožky je nevyhnutné sa o pokožku neustále starať. Inovácia spočíva v unikátnej kombinácii vlnových dĺ..
569,00€ 739,70€
Cena bez DPH:474,17€
Zepter Bioptron Medolight Z4L + box + oxy sprej Zepter Bioptron Medolight Z4L + box + oxy sprej
-23 %
Medolight RED - Svetelná terapia - Liečba svetlom + box + OXY sprej  Medolight je prístroj novej generácie liečenia svetlom / svetelnej terapie. Ľudia vždy intuitívne využívali javy vo svete, ktoré sa diali okolo nich. Na základe ich skúsenosti z mnohých vekov, ba dokonca tisícročí sa vytvorilo o..
569,00€ 739,70€
Cena bez DPH:474,17€