Hlavné menu
Produkty v košíku

Bioptron Medolight

Medolight sú prístroje na svetelnú terapiu, ktoré sú veľmi účinné pri podpore obranných procesov v organizme. Medolight RED je prístroj novej generácie liečenia svetlom / svetelnej terapie. Spojenie vlnových dĺžok spektra červeného a infračerveného svetla s jeho pulzujúcim dávkovaním vytvára najlepšie podmienky na liečbu, prevenciu a rehabilitáciu. MEDOLIGHT BluDoc je zas určený na zvyšovanie kvality života a jeho použitie je jednoduché. Inovácia spočíva v unikátnej kombinácii vlnových dĺžok, ich frekvencii a vedecky podložených kozmetických postupov.
Bioptron Medolight Z4L Bioptron Medolight Z4L
-23 %
Medolight - Svetelná terapia - Liečba svetlom + OXY sprej  Medolight je prístroj novej generácie liečenia svetlom / svetelnej terapie. Ľudia vždy intuitívne využívali javy vo svete, ktoré sa diali okolo nich. Na základe ich skúsenosti z mnohých vekov, ba dokonca tisícročí sa vytvorilo obrovské mn..
469,00€ 609,70€
Cena bez DPH:390,83€
Prakticke puzdro na Medolight Z4L Prakticke puzdro na Medolight Z4L
-23 %
Medolight RED - Svetelná terapia - Liečba svetlom Medolight je prístroj novej generácie liečenia svetlom / svetelnej terapie. Ľudia vždy intuitívne využívali javy vo svete, ktoré sa diali okolo nich. Na základe ich skúsenosti z mnohých vekov, ba dokonca tisícročí sa vytvorilo obrovské množstvo m..
22,90€ 29,80€
Cena bez DPH:19,08€
Zepter Bioptron Medolight Z4L + box + oxy sprej Zepter Bioptron Medolight Z4L + box + oxy sprej
-23 %
Medolight RED - Svetelná terapia - Liečba svetlom + box + OXY sprej  Medolight je prístroj novej generácie liečenia svetlom / svetelnej terapie. Ľudia vždy intuitívne využívali javy vo svete, ktoré sa diali okolo nich. Na základe ich skúsenosti z mnohých vekov, ba dokonca tisícročí sa vytvorilo o..
549,00€ 713,70€
Cena bez DPH:457,50€