Hlavné menu
Produkty v košíku

Bolesť liečba laser, mikroprúdy

Liečba laserom patrí do oblasti svetloliečby. Ak hľadáte zdravotnícku pomôcku na úpravu krvnej reológie, zlepšenie elasticitu červených krviniek a ciev, tak je tu pre vás BIOquant® NS laser, ktorý je registrovaný ŠUKL SR (Štátny ústav pre kontrolu liečiv). Elektrické akupunktúrne pero hľadá akupunktúrne body na ľudskom tele, ktoré stimuluje slabým elektrickým prúdom. Ďalej pre vás máme Kingray Profi, ktorý je určený na intranazálnu alebo transkutánnu stimuláciu nervov a ožarovanie krvi.
Elektro akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním bodov LY-508B Elektro akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním bodov LY-508B
-23 %
Elektro akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním akupunktúrnych bodov Elektro-akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním bodov Elektrický akupunktúrny terapeutický prístroj s digitálnym displejom pre vyhľadávanie a ošetrovanie akupunkttúrnych bodov. Digitálny displej pomáha užívateľov..
159,90€ 207,90€
Cena bez DPH:133,25€
Pain ease - úľava od bolesti Pain ease - úľava od bolesti
-23 %
Náhradný zdroj na mikroprúdy...
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Pain ease - úľava od bolesti mikroprúdmi Pain ease - úľava od bolesti mikroprúdmi
-23 %
ÚĽAVA OD BOLESTI V OBLASTI KOLENA - MIKROPRÚDY  Pain ease terapia zábal / bandáž pre účinnú úľavu od bolesti. Dá sa využiť pri najrôznejších druhoch ochorení a poranení ako: artritída (zápal kĺbu), fibromyalgia (bolesti svalov), bolesti chrbta, bolesti krížov (ischias), bolesti krčnej chrbtice, bole..
26,90€ 35,00€
Cena bez DPH:22,42€