Hlavné menu
Your Cart

Bolesť liečba laser, mikroprúdy

BIOquant® NS laser (certifikovaná zdravotnícka pomôcka) BIOquant® NS laser (certifikovaná zdravotnícka pomôcka)
-14 %
BIOquant NS Laser (certifikovaná zdravotnícka pomôcka) Mechanizmus účinku: Všetky bunky, tkanivá okrem nervovej siete prepája druhá sieť a to sú cievy, ktorými prúdi krv. Prvá sieť prenáša informácie, druhá je zdrojom kyslíka, energie, stavebných látok a odnáša odpady do detoxikačných orgánov. Me..
870,00€ 1 014,00€
Cena bez DPH:725,00€
Elektro akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním bodov Elektro akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním bodov
-23 %
Elektro akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním akupunktúrnych bodov Elektro-akupunktúrne pero s inteligentným vyhľadávaním bodov Elektrický akupunktúrny terapeutický prístroj s digitálnym displejom pre vyhľadávanie a ošetrovanie akupunkttúrnych bodov. Digitálny displej pomáha užívateľov..
129,00€ 167,70€
Cena bez DPH:107,50€
Laserový hrebeň - urýchľovač rastu vlasov Power Grow Comb Laserový hrebeň - urýchľovač rastu vlasov Power Grow Comb
-23 %
Laserový urýchľovač rastu vlasov Power Grow Comb Laser - urýchľovač rastu vlasov predstavuje zmenšenú verziu laserových prístrojov ako v salónoch, ktoré však stoja stovky až tisíce eur. Hrebeň využíva lasery a infračervené LED svetlá, ktoré pomáhajú pri stimulácii povrchu buniek a zlepšujú krvný ob..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Laserový hrebeň SAS na rast vlasov - biely Laserový hrebeň SAS na rast vlasov - biely
-23 %
Laserový hrebeň na rast vlasov - biely Celosvetovo uznávaná terapia na revitalizáciu rednúcich vlasov a oslabených vlasových korienkov. Ak si robíte starosti o vaše vlasy, ktoré slabnú, rednú, či začínajú vo zvýšenej miere vypadávať, potrebujete laserový hrebeň. Efektívne zastaví vypadávanie a pomôž..
179,00€ 232,70€
Cena bez DPH:149,17€
Laserový masážny hrebeň s infra trapiou pre podporu rastu vlasov Laserový masážny hrebeň s infra trapiou pre podporu rastu vlasov
-23 %
Laserový vibračný masážny hrebeň s infra trapiou pre podporu rastu vlasov Laserový hrebeň s infra terapiou pre podporu rastu vlasov predstavuje zmenšenú verziu laserových prístrojov ako v salónoch, ktoré však stoja stovky až tisíce eur. Hrebeň využíva lasery a infračervené LED svetlá, ktoré pomá..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
Meridiánové masážne pero - akupunktúrna elektronická terapia 3 v 1 + aplikačný gél Meridiánové masážne pero - akupunktúrna elektronická terapia 3 v 1 + aplikačný gél
-23 %
Meridiánové masážne pero - akupunktúrna elektronická terapia 3 v 1 + aplikačný gél Akupunktúrne pero je najnovšia verzia pre stimuláciu akupunktúrnych bodov pomocou impulzov. Tento produkt zlučuje v sebe teóriu meridiánov, teóriu nízkofrekvenčných impulzov. Prístroj použitím elektronického impul..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Pain ease - úľava od bolesti Pain ease - úľava od bolesti
-23 %
Náhradný zdroj na mikroprúdy...
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Pain ease - úľava od bolesti mikroprúdmi Pain ease - úľava od bolesti mikroprúdmi
-23 %
ÚĽAVA OD BOLESTI V OBLASTI KOLENA - MIKROPRÚDY  Pain ease terapia zábal / bandáž pre účinnú úľavu od bolesti. Dá sa využiť pri najrôznejších druhoch ochorení a poranení ako: artritída (zápal kĺbu), fibromyalgia (bolesti svalov), bolesti chrbta, bolesti krížov (ischias), bolesti krčnej chrbtice, bole..
26,90€ 35,00€
Cena bez DPH:22,42€
Pain ease - úľava od bolesti mikroprúdmi Pain ease - úľava od bolesti mikroprúdmi
-23 %
ÚĽAVA OD BOLESTI V OBLASTI ČLENKOV - MIKROPRÚDY  Pain ease terapia zábal / bandáž pre účinnú úľavu od bolesti. Dá sa využiť pri najrôznejších druhoch ochorení a poranení ako: artritída (zápal kĺbu), fibromyalgia (bolesti svalov), bolesti chrbta, bolesti krížov (ischias), bolesti krčnej chrbtice, bol..
25,90€ 33,70€
Cena bez DPH:21,58€
Zobrazé 1 do 9 z 9 (1 strán)