Hlavné menu
Produkty v košíku

Brúsky na nechty

Brúsky na nechty sú prístroje, ktoré Vám jednoducho a efektívne uľahčia zdĺhavú prácu ručného pilníkovania Vašich nechtov. Brúsky sú skvelým riešením pre starostlivosť o Vašu dokonalú manikúru a pedikúru. Brúsky na nechty majú veľmi jednoduché použitie, rôzne úrovne rýchlosti, ktoré môžete regulovať a tým urýchliť proces pilovania.
Beautylushh - brúska na nechty s nástavcami Beautylushh - brúska na nechty s nástavcami
-23 %
Beautylushh - brúska na nechty s nástavcami  Spĺňa európske normy. Pri výrobe boli použité kvalitné komponenty, ktoré zaručujú dlhoročnú prácu s výrobkom. Súprava okrem brúsky obsahuje stojan, ktorý umožňuje zložiť hlavu počas práce aj po zákroku. Nechýba ani držiak hlavy, ktorý sa dá pripevniť n..
68,70€ 89,30€
Cena bez DPH:57,25€
Brúska na gélové a akrylové nechty Brúska na gélové a akrylové nechty
-23 %
Brúska na gélové a akrylové nechty Profesionálna brúska na gélové nechty s moderným dizajnom a nadstavcami slúži na pilníkovanie, brúsenie nechtov, zatláčanie kožičky, vybrúsenie spodnej strany nechtov a úpravu nechtov.  Brúska umožňuje maximálny komfort, nespôsobuje vibrácie, perfektne padne do..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Brúska na nechty mini Nails Brúska na nechty mini Nails
-24 %
Brúska na gélové nechty mini Vďaka tejto súprave sa každá žena postará o vzhľad nechtov bez ďalších finančných výdavkov a návštev kozmetického salónu. Fantastické zariadenie podporuje každodennú pedikúru a manikúru. S týmto prístrojom môžete nechty zarovnať, vyleštiť, odstrániť z nich nechty. Br..
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Brúska na nechty s nástavcami a príslušenstvom Brúska na nechty s nástavcami a príslušenstvom
-23 %
Brúska na nechty s nástavcami a príslušenstvom  Profesionálne zariadenie na manikúru a pedikúru, sa vyznačuje dostatočným výkonom pre všetky operácie vykonávanie pri modelovaní nechtov, nízkou hlučnosťou, takmer nulovými vibráciami a veľmi nízkou mierou zahrievania. Súprava nástavcov s diaman..
16,00€ 20,80€
Cena bez DPH:13,33€
Brúska na nechty s nástavcami a príslušenstvom Brúska na nechty s nástavcami a príslušenstvom
-23 %
Brúska na nechty s nástavcami a príslušenstvom  Profesionálne zariadenie na manikúru a pedikúru, sa vyznačuje dostatočným výkonom pre všetky operácie vykonávanie pri modelovaní nechtov, nízkou hlučnosťou, takmer nulovými vibráciami a veľmi nízkou mierou zahrievania. Súprava nástavcov s diaman..
20,50€ 26,70€
Cena bez DPH:17,08€
Brúska na nechty s nástavcami XL Brúska na nechty s nástavcami XL
-23 %
Brúska na nechty s nástavcami XL  Profesionálne zariadenie na manikúru a pedikúru, sa vyznačuje dostatočným výkonom pre všetky operácie vykonávanie pri modelovaní nechtov, nízkou hlučnosťou, takmer nulovými vibráciami a veľmi nízkou mierou zahrievania. Súprava nástavcov s diamantovou povrchov..
12,60€ 16,40€
Cena bez DPH:10,50€
Brúska na nechty s nástavcami XXL Brúska na nechty s nástavcami XXL
-23 %
Brúska na nechty s nástavcami XXL  Profesionálne zariadenie na manikúru a pedikúru, sa vyznačuje dostatočným výkonom pre všetky operácie vykonávanie pri modelovaní nechtov, nízkou hlučnosťou, takmer nulovými vibráciami a veľmi nízkou mierou zahrievania. Súprava nástavcov s diamantovou povrcho..
27,90€ 36,30€
Cena bez DPH:23,25€
Brúsne valčeky hrubosť 100 - 100 ks Brúsne valčeky hrubosť 100 - 100 ks
-23 %
Brúsne valčeky hrubosť 100 ks Brúsne valčeky majú hrubosť od 80 do 240 hrubosti. Náhradné valčeky na brúsku pre pilovanie obsahujú 100 kusov nástavcov rôznej veľkosti. Brúsne valčeky sú vhodné na úpravu gélového a akrylového materiálu alebo pre pedikúru. Brúsne valčeky sú ideálne pre pedikúru..
1,70€ 2,20€
Cena bez DPH:1,42€
Keramické brúsne nástavce na brúsku 5 ks Keramické brúsne nástavce na brúsku 5 ks
-23 %
Keramické brúsne nástavce na brúsku 5 ks Keramická brúsna fréza má vysokú odolnosť a je určená predovšetkým pre rýchlu a efektívnu úpravu umelých nechtov. Nástavce sú vyrobené z oxidu zirkónia a nehrdzavejúcej ocele a má tvar kužeľa so stredným stupňom gradácie. Pomôže jemne a účinne odstrán..
8,00€ 10,40€
Cena bez DPH:6,67€
Keramický brúsny nástavec - gulička Keramický brúsny nástavec - gulička
-23 %
Keramický brúsny nástavec - gulička, bielo-modrý Keramická brúsna fréza má vysokú odolnosť a je určená predovšetkým pre rýchlu a efektívnu úpravu umelých nechtov. Nástavec je vyrobený z oxidu zirkónia a nehrdzavejúcej ocele a má tvar kužeľa so stredným stupňom gradácie. Pomôže jemne a účinne..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Keramický brúsny nástavec - kužel Keramický brúsny nástavec - kužel
-23 %
Keramický brúsny nástavec - kužel, bielo-modrý Keramická brúsna fréza má vysokú odolnosť a je určená predovšetkým pre rýchlu a efektívnu úpravu umelých nechtov. Nástavec je vyrobený z oxidu zirkónia a nehrdzavejúcej ocele a má tvar kužeľa so stredným stupňom gradácie. Pomôže jemne a účinne o..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Keramický brúsny nástavec - kužel Keramický brúsny nástavec - kužel
-23 %
Keramický brúsny nástavec - kužel, bielo-čierny Keramická brúsna fréza má vysokú odolnosť a je určená predovšetkým pre rýchlu a efektívnu úpravu umelých nechtov. Nástavec je vyrobený z oxidu zirkónia a nehrdzavejúcej ocele a má tvar kužeľa so stredným stupňom gradácie. Pomôže jemne a účinne ..
6,40€ 8,30€
Cena bez DPH:5,33€