Hlavné menu
Produkty v košíku

Budíky

Hodiny / budík s teplomerom, biele Hodiny / budík s teplomerom, biele
-23 %
Hodiny / budík s teplomerom, biele Estetické digitálne hodinky so zrkadlovým povrchom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Jeho podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka s opakovaným budením je ako stvorená na každodenné použitie a elegan..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Multifunkčný LED budík CHAMELEON Multifunkčný LED budík CHAMELEON
-23 %
Multifunkčný LED budík CHAMELEON Komu by sa ráno chcelo vstávať! S týmto budíkom to bude možné! Krásny dekoračný budík, ktorý mení farby ako chameleón. Na budíku si nastavíte čas, dátum, rok, deň a čas budenia. Naviac vám ukazuje tiež izbovú teplotu. Ľahko sa nastavuje a ovláda pomocou tlačidiel ..
4,00€ 5,20€
Cena bez DPH:3,33€
Philips budík a svetlo na prebudenie Philips budík a svetlo na prebudenie
Novinka -23 %
Philips budík a svetlo na prebudenie Rozlúčte sa so svojím hučiacim budíkom a začnite ráno s naším svetlom prebudenia. Prebúdzacie svetlo Philips, inšpirované východom slnka, kombinuje svetlo a zvuk, aby vytvorilo prirodzenejší zážitok z budenia, vďaka čomu sa budete cítiť sviežejšie. Klinický vý..
61,00€ 79,30€
Cena bez DPH:50,83€
Philips multifunkčné hodiny a svetlo na prebudenie Philips multifunkčné hodiny a svetlo na prebudenie
Novinka Doprava zdarma -23 %
Philips multifunkčné hodiny a svetlo na prebudenie Rozlúčte sa so svojím hučiacim budíkom a začnite ráno s naším svetlom prebudenia. Prebúdzacie svetlo Philips, inšpirované východom slnka, kombinuje svetlo a zvuk, aby vytvorilo prirodzenejší zážitok z budenia, vďaka čomu sa budete cítiť sviežejši..
150,00€ 195,00€
Cena bez DPH:125,00€