Hlavné menu
Produkty v košíku

Budíky

Budík s podsvietením biely Budík s podsvietením biely
-23 %
Budík s podsvietením biely Hodiny navrhnuté v minimalistickom štýle, s jednoduchým tvarom so zaoblenými stranami, sa hodia do moderného interiéru. Biela farba je univerzálna, nadčasová a hodí sa k mnohým rôznym aranžmánom a farebným riešeniam. Hodiny majú veľký displej, ktorý ovplyvňuje veľkosť z..
6,30€ 8,20€
Cena bez DPH:5,25€
Budík v tvare čísiel Budík v tvare čísiel
-23 %
Budík v tvare čísiel Nudia vás klasické elektronické budíky? Chcete svojmu interiéru dodať kúsok modernosti a zároveň hľadáte pohodlné, dobre čitateľné hodiny s funkciou budíka? Už nehľadajte. Náš digitálny elektronický budík splní všetky vaše očakávania. Moderný elektronický budík má veľký p..
9,10€ 11,80€
Cena bez DPH:7,58€
Digitálny budík čierny CLK-01 Digitálny budík čierny CLK-01
-23 %
Digitálny budík čierny CLK-01 Digitálne hodinky s elegantným, jednotným a úzkym puzdrom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka je ideálna na každodenné použitie a elegantný lesklý ciferník vyzerá sk..
12,80€ 16,60€
Cena bez DPH:10,67€
Digitálny zrkadlový budík 3621L Digitálny zrkadlový budík 3621L
Novinka -23 %
Digitálny zrkadlový budík 3621L Digitálne hodinky s elegantnou dizajnom a úzkym krytom sú skvelým doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývacej izby. Osvetlené čísla sú dokonale viditeľné počas dňa aj v noci, alarmová funkcia funguje každý deň a elegantný číselník vyzerá skvele v každom interiéri..
11,00€ 14,30€
Cena bez DPH:9,17€
Dizajnové multifunkčné hodiny / budík s imitáciou dreva Dizajnové multifunkčné hodiny / budík s imitáciou dreva
-23 %
Dizajnové multifunkčné hodiny / budík s imitáciou dreva JEDNO ZARIADENIE, VEĽA FUNKCIÍ Estetické digitálne hodinky s imitáciou drevenej povrchovej úpravy sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Jeho podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka..
20,10€ 26,10€
Cena bez DPH:16,75€
Hodiny / budík s teplomerom, biele Hodiny / budík s teplomerom, biele
-23 %
Hodiny / budík s teplomerom, biele Estetické digitálne hodinky so zrkadlovým povrchom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Jeho podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka s opakovaným budením je ako stvorená na každodenné použitie a elegan..
16,70€ 21,70€
Cena bez DPH:13,92€
LED budík s projektorom Izoxis LED budík s projektorom Izoxis
-23 %
LED budík s projektorom Izoxis 4v1 - hodiny, budík, zrkadlo a projektor. Všetko v jednom kompaktnom zariadení. Budík je vybavený zrkadlovým čelom, na ktorom sa zobrazujú informácie ako napríklad čas. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť vám umožnia vziať si ho na cesty. Skvelý bude aj pri spaní v s..
25,20€ 32,80€
Cena bez DPH:21,00€
Philips budík a svetlo na prebudenie Philips budík a svetlo na prebudenie
-23 %
Philips budík a svetlo na prebudenie Rozlúčte sa so svojím hučiacim budíkom a začnite ráno s naším svetlom prebudenia. Prebúdzacie svetlo Philips, inšpirované východom slnka, kombinuje svetlo a zvuk, aby vytvorilo prirodzenejší zážitok z budenia, vďaka čomu sa budete cítiť sviežejšie. Klinický vý..
61,00€ 79,30€
Cena bez DPH:50,83€
Zrkadlové LED digitálne hodinky, budík, teplomer, biele Zrkadlové LED digitálne hodinky, budík, teplomer, biele
-23 %
Zrkadlové LED digitálne hodinky, budík, teplomer, biele Estetické digitálne hodinky so zrkadlovým povrchom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka s opakovaným budením je ako stvorená na každodenné p..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€