Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytový textil do kúpeľne

Zobraziť podkategórie
Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý
-24 %
Rýchloschnúci uterák na vlasy, čiapka, 24x19cm, modrý Super savý a rýchloschnúci uterák na vlasy. Tvar čiapky uľahčuje nasadenie na hlavu a urýchľuje sušenie vlasov. Ideálne pri bazén na kúpalisko, do sauny a solárium, ako aj pre každodennú starostlivosť o vlasy. Elastický pás v spodnej časti uľa..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Turban - uterák na vlasy, fialový Turban - uterák na vlasy, fialový
-23 %
Turban - uterák na vlasy, fialový Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrne..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban - uterák na vlasy, modrý Turban - uterák na vlasy, modrý
-23 %
Turban - uterák na vlasy, modrý Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrnejš..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban - uterák na vlasy, ružový Turban - uterák na vlasy, ružový
-23 %
Turban - uterák na vlasy, ružový Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrnej..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban - uterák na vlasy, zelený
-23 %
Turban - uterák na vlasy, zelený Turban je perfektná vychytávka na sušenie vlasov, ktorú uvíta každá žena aj dieťa. Uterák je mäkký a vďaka mikrovláknu má skvelú saciu schopnosť. Je priamo určený na sušenie mokrých vlasov. Turban je rýchloschnúci, vlasy pod ním uschnú o niečo rýchlejšie a šetrnej..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Turban, ručník na mokré vlasy z mikrovlákna - mix farieb Turban, ručník na mokré vlasy z mikrovlákna - mix farieb
-24 %
Turban, ručník na mokré vlasy z mikrovlákna - mix farieb Špeciálny uterák na hlavu pre každú ženu s dlhými vlasmi či kratšími vlasmi. Turban je veľmi praktický a nepadá z hlavy ako bežný uterák.   Táto špeciálna pomôcka pre ženy je vyrobená zo 100 % mikrovlákna. Jednoducho si ho navlečiete na..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€