Hlavné menu
Produkty v košíku

Čerpadlá

Ponorné čerpadlo používané na prenos ľahkých kvapalín, ako je voda, nafta, tekutý tuk. Vynikajúca pomôcka počas dielenských a záhradných prác.
Automatický dávkovač vody 4W Automatický dávkovač vody 4W
-23 %
Automatický dávkovač vody 4W Technické parametre: Čierna farba Nabíjanie USB nabíjanie Kapacita batérie; 1200 mAh Výkon: 4 watt Rozmery: Výška výtoku: 24 cm Výška čiernej základne: 15 cm Priemer podstavca na poháre: 19 cm Priemer dna v spodnej časti: 17 cm Celková výška podstavca ..
15,80€ 20,50€
Cena bez DPH:13,17€
Batériové čerpadlo kvapalín s trubicou 64 cm Batériové čerpadlo kvapalín s trubicou 64 cm
-23 %
Batériové čerpadlo kvapalín s trubicou 64 cm Úplne nové, kvalitné elektrické čerpadlo na palivo, vodu a iné kvapaliny. Je ideálny pre autá, traktory, lode a všade tam, kde potrebujete rýchlo prečerpať kvapalinu z jednej nádrže do druhej. Vlastnosti produktu: je veľmi praktické a vďaka svoji..
7,40€ 9,60€
Cena bez DPH:6,17€
Čapovací stojan na nealko nápoje, pet flaše - limonádová pípa Čapovací stojan na nealko nápoje, pet flaše - limonádová pípa
-23 %
Čapovací stojan na nealko nápoje - limonádová pípa Mini pipa je veľmi praktická pomôcka určená pre plastovné fľaše a umožní Vám jednoduché dávkovanie nápojov bez stáleho otvárania fľaše. Mini pipa je vhodná na párty, na pobyt v prírode, ale aj do kancelárie. Vlastnosti: Farba červená Vhodná až..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l
-23 %
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l Elektrická pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov (5 - 20 L) do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami ..
6,60€ 8,60€
Cena bez DPH:5,50€
Elektrická pumpa na vodu Elektrická pumpa na vodu
-23 %
Elektrická pumpa na vodu Čerpanie vody bude odteraz hračka. Elektrická pumpa na vodu je veľmi praktická, vďaka svojim kompaktným rozmerom sa ľahko prenáša. V spodnej časti trubice je malý motor, ktorý nasáva tekutinu a potom vytláča flexibilnou hadicou. Má jednoduchú obsluhu. Stačí zapnúť pomocou..
10,20€ 13,30€
Cena bez DPH:8,50€
Elektrické čerpadlo na kanister s vodou a ďalšie kvapaliny Elektrické čerpadlo na kanister s vodou a ďalšie kvapaliny
-23 %
Elektrické čerpadlo na batérie na vodu a ďalšie kvapaliny Ponorné čerpadlo používané na prenos ľahkých kvapalín, ako je voda, nafta, tekutý tuk. Vynikajúca pomôcka počas dielenských a záhradných prác. Napriek malým rozmerom a hmotnosti má čerpadlo vysoký výkon. Prvky sú vyrobené z materiálov odo..
7,40€ 9,60€
Cena bez DPH:6,17€
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu s filtrom Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu s filtrom
-23 %
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu s filtrom Elektrická pumpa na čerpanie vody z barelov a zásobníkov pitnej vody. Napájanie pomocou USB. LED podsvietenie. Vhodné na väčšinu štandardných fliaš. Čerpadlo má dve funkcie: Atomaticky meria asi 160 ml Kontinuálne práce Technické špecifikáci..
14,70€ 19,10€
Cena bez DPH:12,25€
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu USB Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu USB
-23 %
Elektrické čerpadlo na vodnú fľašu USB Elektrické čerpadlo je zariadenie, ktoré bude dobre fungovať v kancelárii, domácnosti alebo hoteli. Dá sa využiť aj na komerčné účely ako sú športové podujatia, festivaly a koncerty pod holým nebom. Zariadenie má vstavanú batériu, ktorá umožňuje dlhú prevád..
6,00€ 7,80€
Cena bez DPH:5,00€
Ručná pumpa na pitnú vodu pre plastové kanistre Ručná pumpa na pitnú vodu pre plastové kanistre
-24 %
Ručná pumpa na pitnú vodu pre 5 - 6 L   Ručná pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov (5 - 6 L !!) do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami s vodou môže byť náročná a nepohodlná. Dá..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€