Hlavné menu
Produkty v košíku

Chodba

Zobraziť podkategórie
Ľahký a stabilný viacúrovňový botník / stojan na obuv Ľahký a stabilný viacúrovňový botník / stojan na obuv
-23 %
Ľahký a stabilný viacúrovňový botník / stojan na obuv Patríte medzi ľudí, ktorí majú veľa párov topánok a už nevie kam s nimi? Úložné priestory pre Vaše topánky pomaly dochádzajú, čo s tým? Máme pre Vás perfektné riešenie. Veľmi ľahký a stabilný viacúrovňový stojan na obuv. Perfektné riešenie, kt..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Organizér na topánky - biely Organizér na topánky - biely
-24 %
Organizér na topánky - biely Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomoc..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Organizér na topánky - čierny Organizér na topánky - čierny
-24 %
Organizér na topánky - čierny Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomo..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Organizér na topánky - žltý Organizér na topánky - žltý
-25 %
Organizér na topánky - žltá Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomoco..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv Patríte medzi ľudí, ktorí majú veľa párov topánok a už nevie kam s nimi? Úložné priestory pre Vaše topánky pomaly dochádzajú, čo s tým? Kúpte si tento praktický skladací botník, do ktorého sa vojde až 50 párov topánok. Ľahko a rýchlo botník rozložíte a..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv Patríte medzi ľudí, ktorí majú veľa párov topánok a už nevie kam s nimi? Úložné priestory pre Vaše topánky pomaly dochádzajú, čo s tým? Kúpte si tento praktický skladací botník, do ktorého sa vojde až 30 párov topánok. Ľahko a rýchlo botník rozlo..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 30..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre ..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-24 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto.   Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 12 párov t..
5,50€ 7,20€
Cena bez DPH:4,58€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv pre 8 párov topánok - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľ..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Skladací botník - 6 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 6 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 6 poschodový stojan na obuv Vysoko kvalitný skladací prenosný botník – dvojdielny. Vhodný pre študentov, ktorý majú málo priestoru v byte. Vybavený je až 12 policami, ktoré vám uľahčia uchovanie. Štyri zipsy v prednej časti botníka umožňujú nezávislý prístup do ľavej a pravej č..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Skladací regál na topánky - botník Skladací regál na topánky - botník
-24 %
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňová pevná polica na topánky je skvelým riešením pre ukladanie topánok v práci, doma alebo na chate. Vďaka modulárnej štruktúre si môžete navzájom kombinovať veľa políc a upraviť ich nastavenia podľa vlastných potrieb. Skladá sa veľmi ľahko a taktiež aj r..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€