Hlavné menu
Produkty v košíku

Chodba

Patríte medzi ľudí, ktorí majú veľa párov topánok a už nevie kam s nimi? Úložné priestory pre Vaše topánky pomaly dochádzajú, čo s tým? Vyberte si praktický skladací botník z našej ponuky.
Zobraziť podkategórie
Organizér na topánky - biely Organizér na topánky - biely
-24 %
Organizér na topánky - biely Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomoc..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Organizér na topánky - čierny Organizér na topánky - čierny
-22 %
Organizér na topánky - čierny Mnoho ľudí túži po veľkom množstve topánok, ale vytvára to aj malý problém. Ako schovať všetky tie topánky do šatníka? Ak máte problém s uchovaním topánok, tento organizátor vám umožní uložiť každý pár topánok spolu, prehľadne a bez zámeny s inými modelmi obuvi. Pomo..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 10 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 30..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre ..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto.   Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľko je vhodný až pre 12 párov t..
7,30€ 9,50€
Cena bez DPH:6,08€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv
-23 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv pre 8 párov topánok - čierny Vďaka praktickému a elegantnému stojanu na topánky si môžete topánky uložiť jednoducho, v poriadku a čisto. Botník ponúka dostatok miesta nielen pre Vaše topánky, ale aj pre obuv ostatných členov rodiny či hostí, nakoľ..
7,60€ 9,90€
Cena bez DPH:6,33€
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, ružový Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, ružový
-24 %
Skladací botník - 4 poschodový stojan na obuv, ružový Veľmi ľahký a stabilný, viacúrovňový botník na topánky. Toto je dokonalé riešenie, ktoré vám umožní vniesť poriadok v obuvy! Nezaberie veľa miesta a bude perfektný aj v malých predsieňach a halách. Odolná konštrukcia poskytne botníku stabilitu..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Skladací botník 6 párov čierny Skladací botník 6 párov čierny
-23 %
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňová pevná polica na topánky je skvelým riešením pre ukladanie topánok v práci, doma alebo na chate. Vďaka modulárnej štruktúre si môžete navzájom kombinovať veľa políc a upraviť ich nastavenia podľa vlastných potrieb. Skladá sa veľmi ľahko a taktiež aj r..
6,70€ 8,70€
Cena bez DPH:5,58€
Skladací regál na topánky - botník Skladací regál na topánky - botník
-23 %
Skladací regál na topánky - botník Viacúrovňový regál na topánky je základným prvkom každej chodby alebo šatníka. Funguje skvele všade tam, kde nie je dosť miesta na obuv. Veľmi moderný vzhľad stojanu z neho robí veľmi atraktívny doplnok do interiéru. Jeho funkčnosť vám zabezpečí poriadok a ľah..
11,80€ 15,30€
Cena bez DPH:9,83€