Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistenie pleti

Bradavicové mazanie 30ml
-24 %
Bradavicové mazanie 30ml Bradavicové mazanie je prípravok vyrobený z výťažkov bylín. Extrakt je určený na ošetrenie bradavíc a kurieho oka. Kurie oko predstavuje zhrubnuté kúsočky kože, ktoré sú tvorené odomretými kožnými bunkami. Tieto zhluky vznikajú vplyvom silného trenia, dráždenia nôh tesno..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Čistiaca sonická kefka na tvár 3D Čistiaca sonická kefka na tvár 3D
-23 %
Čistiaca sonická kefka na tvár 3D   Vylepšená 3D čistiaca kefka na pleť vhodná pre všetky typy pleti ponúka všetky výhody hĺbkového čistenia pleti v jednom kompaktnom balení spolu s 3D masážnymi guličkami. Revolučný sonický čistiť pleti odstraňuje hĺbkové nečistoty, mastnoty a zbytky make-upu, od..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Kozmetický nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek a akné Kozmetický nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek a akné
-25 %
Kozmetický nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek a akné Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálnu pomôcku na čistenie pleti! Jemný oceľový nástroj s protišmykovou úpravou je určený na hygienické a účinné čistenie pleti - čiernych ..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Nástroje na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti Nástroje na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti
Top -23 %
PROFESIONÁLNE NÁSTROJE NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Ľahké, odolné, vysoko kvalitné materiály, 7 rôznych kovových pomôcok, ktoré Vám pomôžu o..
6,40€ 8,30€
Cena bez DPH:5,33€
Pinzeta na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti Pinzeta na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti
-24 %
PROFESIONÁLNA PINZETA NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Pinzeta sa odporúča používať vo večerných hodinách, aby sa pleť mohla zregenerovať a ustú..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Profesionálne nástroje na čistenie, vytláčanie a odstránenie akné/pupienkov z pleti Profesionálne nástroje na čistenie, vytláčanie a odstránenie akné/pupienkov z pleti
-24 %
PROFESIONÁLNE NÁSTROJE NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Ľahké, odolné, vysoko kvalitné materiály, 5 rôznych kovových pomôcok, ktoré Vám pomôžu o..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou Sonická kefka na čistenie pleti s masážou
-23 %
Sonická kefka na čistenie pleti s masážou Sonická kefka na pleť je fantastické zariadenie na umývanie a masáž, tváre krku a dekoltu. Kefka má vstavanú dobíjaciu batériu pomocou USB káblu. Vďaka ktorému si môžete vziať kefku kamkoľvek bez nutnosti kupovania bateriek. Revolučný sonický čistiť pl..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€