Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistenie pleti

Čistenie pleti je nevyhnutný každodenný rituál. Je dôležité čistiť svoju pleť pravidelne a používať prípravky vhodné pre našu pokožku. Kvalitná kozmetika na čistenie pleti zaistí pleti dlhodobú sviežosť a zdravie.
AG554D Súprava na odstránenie čiernych bodiek 7 AG554D Súprava na odstránenie čiernych bodiek 7
-24 %
AG554D Súprava na odstránenie čiernych bodiek 7 Sada 7 obojstranných lyžíc na bezpečné odstránenie čiernych bodiek a pupienkov. Profesionálne, slučkové lyžice sú určené na prácu s čiernymi bodkami a inými nečistotami na tvári. Ideálne na odstránenie pupienkov z ťažko dostupných miest. Súprava obs..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
BeautyRelax Súprava na odstránenie čiernych bodiek a akné, 10 ks BeautyRelax Súprava na odstránenie čiernych bodiek a akné, 10 ks
-23 %
BeautyRelax Súprava na odstránenie čiernych bodiek a akné, 10 ks Súprava na odstránenie čiernych bodiek a akné BeautyRelax. Profesionálne nástroje so slučkou sú určené na prácu s čiernymi bodkami a inými nečistotami tváre. Perfektné na odstránenie pupienkov a to aj na ťažko dostupných miestach. N..
5,00€ 6,50€
Cena bez DPH:4,17€
BeautyWave Mikroprúdová galvanická žehlička na pleť BeautyWave Mikroprúdová galvanická žehlička na pleť
-23 %
BeautyWave Mikroprúdová galvanická žehlička na pleť Úplne nová žehlička na boj s vráskami je vynikajúcim domácim pomocníkom na získanie krásnej a žiarivej pleti. Vybavená všetkými dôležitými funkciami, ktoré má žehlička mať. Čistenie pleti, hydratácia pleti a facelifting. Žehlička na pleť RF je v..
139,00€ 180,70€
Cena bez DPH:115,83€
Bradavicové mazanie 30ml
-23 %
Bradavicové mazanie 30ml Bradavicové mazanie je prípravok vyrobený z výťažkov bylín. Extrakt je určený na ošetrenie bradavíc a kurieho oka. Kurie oko predstavuje zhrubnuté kúsočky kože, ktoré sú tvorené odomretými kožnými bunkami. Tieto zhluky vznikajú vplyvom silného trenia, dráždenia nôh tesno..
5,10€ 6,60€
Cena bez DPH:4,25€
Čistiaca kefka na pleť 5v1 Čistiaca kefka na pleť 5v1
-23 %
Čistiaca kefka na pleť 5v1 Postarajte sa o zdravý vzhľad svojej pokožky. Elektrická kefka s vymeniteľnými hlavicami je ako stvorená pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu. Pre komplexnú starostlivosť o pleť je kefka dodávaná s 5 rôznymi hlavicami - vďaka tomu získate prístro..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Čistiaca kefka na tvár 3D AKU, tyrkysová Čistiaca kefka na tvár 3D AKU, tyrkysová
-23 %
Čistiaca kefka na tvár 3D AKU, tyrkysová 3D čistiaca kefka na tvár je navrhnutá tak, aby poskytovala účinnú hĺbkovú starostlivosť o pokožku tváre. Odstráňte odumreté kožné bunky, make-up, nečistoty, mastnotu a produkty starostlivosti o pleť sa lepšie vstrebávajú a zanechá vašu tvár hladkú a sviež..
28,10€ 36,50€
Cena bez DPH:23,42€
Čistiaca sonická kefka na tvár 3D Čistiaca sonická kefka na tvár 3D
-23 %
Čistiaca sonická kefka na tvár 3D   Vylepšená 3D čistiaca kefka na pleť vhodná pre všetky typy pleti ponúka všetky výhody hĺbkového čistenia pleti v jednom kompaktnom balení spolu s 3D masážnymi guličkami. Revolučný sonický čistiť pleti odstraňuje hĺbkové nečistoty, mastnoty a zbytky make-upu, od..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Elektrická kefka na tvár AE-868, modrá Elektrická kefka na tvár AE-868, modrá
-23 %
Elektrická kefka na tvár AE-868, modrá Chcete dôkladne a bezpečne odstrániť zvyšky make-upu? Snívate o pevnej, žiarivej pleti? Naša elektrická kefka je odpoveďou na všetky vaše problémy! Pocíťte hĺbkové čistenie, spevnenie a upokojenie a pripravte svoju pleť na ďalšie kozmetické ošetrenia. V súkr..
30,00€ 39,00€
Cena bez DPH:25,00€
Elektrická kefka na tvár AE-868, ružová Elektrická kefka na tvár AE-868, ružová
-23 %
Elektrická kefka na tvár AE-868, ružová Chcete dôkladne a bezpečne odstrániť zvyšky make-upu? Snívate o pevnej, žiarivej pleti? Naša elektrická kefka je odpoveďou na všetky vaše problémy! Pocíťte hĺbkové čistenie, spevnenie a upokojenie a pripravte svoju pleť na ďalšie kozmetické ošetrenia. V súk..
30,00€ 39,00€
Cena bez DPH:25,00€
Kozmetický nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek a akné Kozmetický nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek a akné
-21 %
Kozmetický nástroj na odstraňovanie čiernych bodiek a akné Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálnu pomôcku na čistenie pleti! Jemný oceľový nástroj s protišmykovou úpravou je určený na hygienické a účinné čistenie pleti - čiernych ..
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Nástroje na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti Nástroje na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti
-23 %
PROFESIONÁLNE NÁSTROJE NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Ľahké, odolné, vysoko kvalitné materiály, 7 rôznych kovových pomôcok, ktoré Vám pomôžu o..
6,40€ 8,30€
Cena bez DPH:5,33€
Pinzeta na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti Pinzeta na čistenie porov, vytláčanie a odstránenie akné, čiernych pupienkov z pleti
-24 %
PROFESIONÁLNA PINZETA NA ČISTENIE, VYTLÁČANIE A ODSTRÁNENIE PUPIENKOV Z PLETI Nemáte čas isť do salónu a potrebuje sa rýchle zbaviť vyrážok a čiernych bodiek? Vyskúšajte profesionálne pomôcky na čistenie pleti! Pinzeta sa odporúča používať vo večerných hodinách, aby sa pleť mohla zregenerovať a ustú..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€