Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistenie rôzne

V kategórií nájdete rôzne produkty, ktoré Vám výrazne uľahčia upratovanie. V tejto kategórií by ste určite nemali prehliadnuť univerzálny čistiaci prostriedok White Rock, ktorý nielen čistí, ale navyše leští, konzervuje a chráni. Za zmienku určite stojí aj teleskopická tyč, ktorá je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď.
15961 Odstraňovač žmolkov AKU Lint Remover 15961 Odstraňovač žmolkov AKU Lint Remover
-23 %
Odstraňovač 15961 Odstraňovač žmolkov AKU Lint Remover Výkonná vysokorýchlostná rotácia až 9 000x za minútu pre široký rozsah odžmolkovania v krátkom čase.Kefka je určená na odstránenie žmolkov z látky. Perfektný na čistenie svetrov, kabátov, prikrývok, čalúnenie a ďalších látok, ktoré sa žmo..
11,10€ 14,40€
Cena bez DPH:9,25€
Elektrický odstraňovač žmolkov Fuzz Elektrický odstraňovač žmolkov Fuzz
-23 %
Odstraňovač žmolkov Fuzz, bielo-fialový   Odstraňovač žmolkov Fuzz je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmolky. Ten má dos..
4,00€ 5,20€
Cena bez DPH:3,33€
Elektrický odstraňovač žmolkov Pappus Elektrický odstraňovač žmolkov Pappus
-23 %
Odstraňovač žmolkov Pappus, bielo-modrý   Odstraňovač žmolkov Pappus je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmolky. Ten má d..
7,10€ 9,20€
Cena bez DPH:5,92€
Elektrický odstraňovač žmolkov s displejom 5W Elektrický odstraňovač žmolkov s displejom 5W
-23 %
Elektrický odstraňovač žmolkov s displejom 5W Odstraňovač žmolkov s displejom je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmol..
25,20€ 32,80€
Cena bez DPH:21,00€
Elektrický odstraňovač žmolkov, modrý Elektrický odstraňovač žmolkov, modrý
-23 %
Elektrický odstraňovač žmolkov SONAX PRO, modrý Náš odžmolkovač je vyrobený z pevných materiálov, takže zaistí dlhé a bezpečné používanie. Odžmolkovač si dokonale poradí s žmolkovaním na svetroch, mikinách, šatkách, tiež na autočalúnení a domácich kobercoch, dokonale odstraňuje aj zvieracie chlpy..
8,00€ 10,40€
Cena bez DPH:6,67€
Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl,  6ks Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl,  6ks
-23 %
Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl, 6ks Guľe do práčky vám pomôžu efektívnym a jednoduchým spôsobom zbaviť sa vlasov a srsti z vášho obľúbeného oblečenia. Stačí ich vložiť do bubna práčky a špeciálny povrch - suchý zips zachytí všetky ťažké nečistoty bez poškodenia aj tých najjemnejších tka..
6,10€ 7,90€
Cena bez DPH:5,08€
Gumová podložka na topánky 60 x 40 cm Gumová podložka na topánky 60 x 40 cm
-24 %
Gumová podložka na topánky 60 x 40 cm Gumová podložka je užitočnou pomôckou na odkladanie mokrej obuvi, ktorá tak zabraňuje znečisteniu podlahy. Podložka je ideálna je na odkladanie gumákov, topánok a zimnej obuvi.Podložka sa dá tiež využiť na odkladanie črepníkov, čistiacich prostriedkov a pod...
3,20€ 4,20€
Cena bez DPH:2,67€
Kefka na riad s dávkovačom saponátu Kefka na riad s dávkovačom saponátu
-23 %
Kefka na riad s dávkovačom saponátu Kefka do dlane na dávkovanie saponátu s odkladacím stojanom. Už vás nebaví čistiť špinavý riad špongiou? Vyskúšajte túto úplne novú šikovnú kefku na okamžité odstránenie nečistôt a znečisteného riadu. Čistiaca kefa so štetinami, ktoré nepoškriabu je ideálna na ..
4,10€ 5,30€
Cena bez DPH:3,42€
Odstraňovač žmolkov CUDDLY - ECS003T Odstraňovač žmolkov CUDDLY - ECS003T
-24 %
Odstraňovač žmolkov Fluffy, bielo-modrý   Váš obľúbený vlnený sveter radšej nenosíte príliš často, aby ste predchádzali vzniku nežiaducich žmolkov? S týmto užitočným odstraňovačom Fluffy ľahko zatočíte so všetkými nevzhľadnými žmolkami. Vaše oblečenie tak môže vyzerať stále ako nové. Veľmi prak..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€
Odstraňovač žmolkov CUDDLY, bielo-šedý ECS003E Odstraňovač žmolkov CUDDLY, bielo-šedý ECS003E
-24 %
Odstraňovač žmolkov CUDDLY, bielo-šedý   Váš obľúbený vlnený sveter radšej nenosíte príliš často, aby ste predchádzali vzniku nežiaducich žmolkov? S týmto užitočným odstraňovačom Fluffy ľahko zatočíte so všetkými nevzhľadnými žmolkami. Vaše oblečenie tak môže vyzerať stále ako nové. Veľmi prakt..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€
Odstraňovač žmolkov Fluffy Odstraňovač žmolkov Fluffy
-23 %
Odstraňovač žmolkov Fluffy, bielo-ružový   Váš obľúbený vlnený sveter radšej nenosíte príliš často, aby ste predchádzali vzniku nežiaducich žmolkov? S týmto užitočným odstraňovačom Fluffy ľahko zatočíte so všetkými nevzhľadnými žmolkami. Vaše oblečenie tak môže vyzerať stále ako nové. Veľmi pra..
2,30€ 3,00€
Cena bez DPH:1,92€
Odžmolkovač na odevy a koberce, 01043 Odžmolkovač na odevy a koberce, 01043
-23 %
Odstraňovač žmolkov Odžmolkovač na odevy a koberce, 01043 Vysoko kvalitný prístroj na odžmolkování látky či koberce. Moderný tvar, ergonomická konštrukcia, pohodlné držanie. Priehľadná nádoba na odpad, veľký kovový rezací nôž. Kryt chrániaci nôž a sitko počas skladovania. Ľahko sa čistí. Vďak..
6,70€ 8,70€
Cena bez DPH:5,58€