Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistenie rôzne

V kategórií nájdete rôzne produkty, ktoré Vám výrazne uľahčia upratovanie. V tejto kategórií by ste určite nemali prehliadnuť univerzálny čistiaci prostriedok White Rock, ktorý nielen čistí, ale navyše leští, konzervuje a chráni. Za zmienku určite stojí aj teleskopická tyč, ktorá je ideálna na čistenie vysoko umiestnených plôch, či už sú to okná, strechy, fasády, podhľady atď.
Odstraňovač žmolkov Fuzz, bielo-fialový   Odstraňovač žmolkov Fuzz je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmolky. Ten má dos..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Odstraňovač žmolkov Pappus, bielo-modrý   Odstraňovač žmolkov Pappus je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmolky. Ten má d..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Elektrický odstraňovač žmolkov s displejom 5W Odstraňovač žmolkov s displejom je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmol..
25,20€
Cena bez DPH:21,00€
Elektrický odstraňovač žmolkov SONAX PRO, modrý Náš odžmolkovač je vyrobený z pevných materiálov, takže zaistí dlhé a bezpečné používanie. Odžmolkovač si dokonale poradí s žmolkovaním na svetroch, mikinách, šatkách, tiež na autočalúnení a domácich kobercoch, dokonale odstraňuje aj zvieracie chlpy..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl, 6ks Guľe do práčky vám pomôžu efektívnym a jednoduchým spôsobom zbaviť sa vlasov a srsti z vášho obľúbeného oblečenia. Stačí ich vložiť do bubna práčky a špeciálny povrch - suchý zips zachytí všetky ťažké nečistoty bez poškodenia aj tých najjemnejších tka..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Kefka na riad s dávkovačom saponátu Kefka do dlane na dávkovanie saponátu s odkladacím stojanom. Už vás nebaví čistiť špinavý riad špongiou? Vyskúšajte túto úplne novú šikovnú kefku na okamžité odstránenie nečistôt a znečisteného riadu. Čistiaca kefa so štetinami, ktoré nepoškriabu je ideálna na ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Loptičky na pranie bielizne 5 ks Sada 5 guličiek na zmäkčovanie bielizne zabraňuje žmolkovaniu oblečenia a vytváraniu charakteristických žmolkov. Umožňuje dôkladnejšie odstreďovanie oblečenia alebo posteľnej bielizne, vďaka čomu je bielizeň mäkšia a rýchlejšie schne. Gule na pranie majú magick..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Odstraňovač žmolkov 3v1 USB + valček 2ks Ruhhy Prezentovaný odstraňovač žmolkov je univerzálne zariadenie, ktoré je určené na odstránenie žmolkov na odevoch, svetroch, šatkách, mikinách. Skvele sa hodí aj na čalúnenie áut, prikrývky a dokonca aj koberce. Má tiež 2 valčeky na čistenie oblečenia, k..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Odstraňovač žmolkov Fluffy, bielo-modrý   Váš obľúbený vlnený sveter radšej nenosíte príliš často, aby ste predchádzali vzniku nežiaducich žmolkov? S týmto užitočným odstraňovačom Fluffy ľahko zatočíte so všetkými nevzhľadnými žmolkami. Vaše oblečenie tak môže vyzerať stále ako nové. Veľmi prak..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Odstraňovač žmolkov CUDDLY, bielo-šedý   Váš obľúbený vlnený sveter radšej nenosíte príliš často, aby ste predchádzali vzniku nežiaducich žmolkov? S týmto užitočným odstraňovačom Fluffy ľahko zatočíte so všetkými nevzhľadnými žmolkami. Vaše oblečenie tak môže vyzerať stále ako nové. Veľmi prakt..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Sada príslušenstva pre iRobot Roomba Ak vlastníte niektorý z vysávačov iRobot Roomba, ste na správnom mieste. Naša sada sa skladá z absolútne nevyhnutných náhradných dielov pre váš vysávač. Sada obsahuje dva typy kief - 2 hlavné a 3 bočné. Okrem toho sú tu až 4 HEPA filtre a skrutky na pripevneni..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Sada príslušenstva pre robotické vysávače XIAOMI XM-1 Ak vlastníte niektorý z Xiaomi vysávačov, ste na správnom mieste. Naša súprava obsahuje absolútne nevyhnutné náhradné diely pre váš vysávač. Sada obsahuje dva typy kief - 1 hlavnú a 4 bočné. Okrem toho sú tu až 4 HEPA filtre a hrebeň na čisten..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€