Hlavné menu
Produkty v košíku

Čistiace prostriedky pre domácnosť

Pre udržanie čistoty vo Vašej domácnosti sú produkty na upratovanie nevyhnutnosťou. My Vám ponúkame produkty, vďaka ktorým bude Vaše upratovanie jednoduchšie a efektívnejšie. V ponuke nájdete čistiace prostriedky, mopy, metly, utierky, prachovky, pracie prostriedky, aviváže a rôzne iné produkty a prípravky na upratovanie.
Universal leder balsam - Univerzálny balzám na kožu a drevo #obr1 Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky a oleje.  Čistí a oš..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Balzám na kožu univerzálny Balzám na kožu univerzálny
Top
Universal leder balsam - Univerzálny balzám na kožu Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky a oleje.  Čistí a ošetruje topá..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Universal leder balsam - Biologický univerzálny balzám na kožu so včelým voskom 250 ml Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky..
4,20€
Cena bez DPH:3,50€
Bezdrôtový vysávač do auta 120W, čiernozelený Jeden z najsilnejších na trhu! Vysávač má výkon až 120W! Taký obrovský výkon v malom zariadení, produkt navyše nevyžaduje pripojenie k napájaciemu zdroju. Má vstavanú batériu, ktorá postačí na vyčistenie celého auta! Nemusíte riešiť zamotané káble a ..
32,50€
Cena bez DPH:27,08€
Čistiace rukavice 2v1 Čistiace rukavice 2v1 na jednej strane s utierkou zo sklenených vlákien napríklad pre čistenie skla bez šmúh a na druhej strane šenil. ddd Špecifikácie: hmotnosť: 45 g veľkosť rukavíc: 16 x 22 cm 100 % polyester Obsah balenia: 1 x Čistiace rukavice 2v1..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
  Dezinfekčný čistič matracov na baktérie, roztoče MATRA CLEAN !             V prípade záujmu o väčšie množstvo nás prosím kontaktujte 0907406404 (aj sms) - vybavujeme lekárne, výdajne zdravotníckych pomôcok a pod.  Tovar vydávame veľkoodberatelom, ale aj väčšie objednávky v na..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Odstraňovač žmolkov Fuzz, bielo-fialový   Odstraňovač žmolkov Fuzz je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmolky. Ten má dos..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Odstraňovač žmolkov Pappus, bielo-modrý   Odstraňovač žmolkov Pappus je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmolky. Ten má d..
6,80€
Cena bez DPH:5,67€
Elektrický odstraňovač žmolkov s displejom 5W Odstraňovač žmolkov s displejom je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmol..
25,20€
Cena bez DPH:21,00€
Elektrický odstraňovač žmolkov SONAX PRO, modrý Náš odžmolkovač je vyrobený z pevných materiálov, takže zaistí dlhé a bezpečné používanie. Odžmolkovač si dokonale poradí s žmolkovaním na svetroch, mikinách, šatkách, tiež na autočalúnení a domácich kobercoch, dokonale odstraňuje aj zvieracie chlpy..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Guľe do práčky proti žmolkom 5cm xxl, 6ks Guľe do práčky vám pomôžu efektívnym a jednoduchým spôsobom zbaviť sa vlasov a srsti z vášho obľúbeného oblečenia. Stačí ich vložiť do bubna práčky a špeciálny povrch - suchý zips zachytí všetky ťažké nečistoty bez poškodenia aj tých najjemnejších tka..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Kefka na riad s dávkovačom saponátu Kefka do dlane na dávkovanie saponátu s odkladacím stojanom. Už vás nebaví čistiť špinavý riad špongiou? Vyskúšajte túto úplne novú šikovnú kefku na okamžité odstránenie nečistôt a znečisteného riadu. Čistiaca kefa so štetinami, ktoré nepoškriabu je ideálna na ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€