Hlavné menu
Produkty v košíku

Cyklotrenažéry

Mechanický rotoped Stilo Ak váš bicykel počas tréningu vydáva nepríjemné zvuky, znamená to, že má plastové časti, ktoré sa v dôsledku trenia rýchlo zahrejú a ľahko sa poškodia. Sú veľmi hlasné, čo účinne prekáža vo vašom úsilí o dokonalú postavu . Je čas zmeniť prevodový stupeň! Náš spoľahlivý ro..
99,50€
Cena bez DPH:82,92€
Stacionárny bicykel - rotopéd – TRIZAND Strávite veľa času v telocvični? Míňate čas a peniaze na presun do posilňovne. Urobte si telocvičňu v pohodlí Vášho domova. Predstavte si ako každý deň obdivujete vaše krásne telo vďaka cvičeniu na bicykli. Len pol hodiny denne, asi 3 krát týždenne vám stač..
197,10€
Cena bez DPH:164,25€
Stacionárny bicykel - skladací rotoped Skladací rotopéd je ideálny spôsob, ako si zlepšiť fyzickú kondíciu, sformovať postavu, najmä nohy, a takisto aj schudnúť. Môžete cvičiť v pohodlí vášho domova, bez ohľadu na počasie. Vychutnávate si dokonalú kondíciu vďaka cvičeniu na bicykli - bez opusteni..
178,80€
Cena bez DPH:149,00€
Stacionárny magnetický bicykel TRIZAND Senzory sú umiestnené na držadlách bicykla. Počas tréningu je veľmi dôležité neustále monitorovať váš pulz. V ideálnom prípade by to malo byť medzi 110 a 150. Začnite s cyklistickým tréningom na krátke vzdialenosti, postupne zvyšujte vzdialenosť a tempo. Po ..
175,80€
Cena bez DPH:146,50€