Hlavné menu
Produkty v košíku

Ďalekohľady

Ďalekohľad 20x ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon zoomu - až 20x ZOOM! Konštrukcia je veľmi šikovná, ďalekohľad vďaka protišmykovej povrchovej úprave bezpečne ..
24,00€
Cena bez DPH:20,00€
Ďalekohľad 32 x 42 HD Ďalekohľad 32x42 je najvyšší model v segmente kompaktných ďalekohľadov a teší sa veľkej obľube a uznaniu medzi užívateľmi. Sklenená optikou BK-7 poskytuje jasný a priehľadný obraz. Malá veľkosť prístroja umožňuje jeho vloženie do batohu a po zložení aj do vrecka. Ďalekohľad ..
21,20€
Cena bez DPH:17,67€
Lovecký ďalekohľad 10x ZOOM YUZA Ďalekohľad poskytuje 10-násobné zväčšenie, čo spolu s kompaktnými rozmermi umožňuje rôznorodé využitie. Ideálne napr. poľovníctvo, pozorovanie prírody, krajiny a zvierat a dokonca aj športových podujatí. Ďalekohľad má praktické rozmery a nízku hmotnosť a je možné ..
28,20€
Cena bez DPH:23,50€
Lovecký ďalekohľad – monokulár 16 x 52 ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt má malú veľkosť, ale má vysoký výkon priblíženia - až 16-krát. Konštrukcia je veľmi šikovná, protišmykový poťah padne pevne d..
8,20€
Cena bez DPH:6,83€
Monokulárny ďalekohľad so statívom a držiakom na telefón Vreckový pozorovací ďalekohľad s držiakom na mobilný telefón bude ideálny na trávenie času v prírode, cestovanie, pozorovanie vtákov a mnoho ďalších situácií. Ďalekohľad je možné používať samostatne aj v súprave s mobilným telefónom. Po pr..
18,00€
Cena bez DPH:15,00€
Skladací poľovnícky ďalekohľad 30 x 60 ZOOM Turistický ďalekohľad, ktorý sa vám môže hodiť v práci, pri vašom obľúbenom koníčku alebo pri špeciálnych udalostiach. Produkt je malých rozmerov, ale má vysoký výkon priblíženia - až 12-krát. Konštrukcia je veľmi šikovná, protišmykový poťah padne pevn..
9,20€
Cena bez DPH:7,67€