Hlavné menu
Your Cart

Depilačné vosky

Odstraňovač chlpov v nose voskom - adios hair nose Odstraňovač chlpov v nose voskom - adios hair nose
-23 %
Set na odstránenie chĺpkov v nose voskom - adios hair nose Neviete ako odstrániť chlpy v nose? Je to tak jednoduché! Vlož, potiahni a vysuň !A Adios vás zbaví nežiadúcich nosových chlpov. Už nie je potrebné bojovať s nosom. Žiadne ďalšie trápne žiadosti o odstránenie chĺpkov pred holičom. Žiadne ..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
Sada na cukrovú depiláciu Ella Roll On
-23 %
Sada na cukrovú depiláciu Ella Roll On - 4 x 100 ml  Cukrová pasta Roll on je pasta, ktorá sa zohrieva v ohrievači depilačného vosku. Zohrieva sa na teplotu nie veľmi výššiu od teploty nášho tela. Sada na cukrovú pastu ELLA obsahuje: ohrievač depilačného vosku 20W 4x cukrovú pastu Roll on 100..
41,70€ 54,20€
Cena bez DPH:34,75€
Tvrdý vosk na depiláciu - granule
-23 %
Tvrdý vosk na depiláciu - granule, ružový 600 g Depilačný vosk vo forme granuliek je tvrdý, pevný, na báze kolofónie a vysoko kvalitného včelieho vosku. Má upokojujúce a protizápalové vlastnosti. Univerzálny depilačný vosk, odporúča sa pre všetky typy kože. Vosk by mal byť zahriaty na teplotu asi..
14,30€ 18,60€
Cena bez DPH:11,92€
Vosk na depiláciu - čokoláda 1kg
-23 %
Vosk na depiláciu - čokoláda 1kg QUICKEPIL tvrdý vosk, vosk s nízkym bodom topenia je veľmi účinný pri odstránovani chĺpkov. Jeho špeciálne zloženie na báze včelieho vosku má vynikajúcu kvalitu živice - pripravuje pokožku na depiláciu zmäkčením kože.  Priľne pevne na kožu. Obsahuje antioxidanty a pr..
12,60€ 16,40€
Cena bez DPH:10,50€
Vosk na depiláciu - Depilflax rolka univerzálny
-24 %
Vosk na depiláciu Univerzálny depilčný vosk na všetky druhy pokožky aj na citlivú. Vosková depilácia patrí medzi najúčinnejšiu nechemickú, neelektrickú depiláciu, ktorú môžete vykonať aj v pohodlí Vášho domova. Jedným z najpopulárnejších spôsobov odstraňovania nežiadúcich chĺpkov je vosková dep..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka azulen Vosk na depiláciu - Quickepil rolka azulen
-24 %
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka azulen QUICKEPIL depilačný vosk roll-on je špeciálne navrhnutý pre kozmetičky, ktoré hľadajú vynikajúce výsledky.   Vosková depilácia patrí medzi najúčinnejšiu nechemickú, neelektrickú depiláciu, ktorú môžete vykonať aj v pohodlí Vášho domova. Jedným z najpop..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka citrón Vosk na depiláciu - Quickepil rolka citrón
-24 %
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka citrón   QUICKEPIL depilačný vosk roll-on je špeciálne navrhnutý pre kozmetičky, ktoré hľadajú vynikajúce výsledky. Vosková depilácia patrí medzi najúčinnejšiu nechemickú, neelektrickú depiláciu, ktorú môžete vykonať aj v pohodlí Vášho domova. Jedným z najpopu..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka natural Vosk na depiláciu - Quickepil rolka natural
-22 %
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka natural   QUICKEPIL depilačný vosk roll-on je špeciálne navrhnutý pre kozmetičky, ktoré hľadajú vynikajúce výsledky. Vosková depilácia patrí medzi najúčinnejšiu nechemickú, neelektrickú depiláciu, ktorú môžete vykonať aj v pohodlí Vášho domova. Jedným z najpop..
1,40€ 1,80€
Cena bez DPH:1,17€
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka ruža Vosk na depiláciu - Quickepil rolka ruža
-24 %
Vosk na depiláciu - Quickepil rolka ruža   QUICKEPIL depilačný vosk roll-on je špeciálne navrhnutý pre kozmetičky, ktoré hľadajú vynikajúce výsledky. Vosková depilácia patrí medzi najúčinnejšiu nechemickú, neelektrickú depiláciu, ktorú môžete vykonať aj v pohodlí Vášho domova. Jedným z najpopul..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Vosk na depiláciu tváre  - Quickepil úzka rolka ruža Vosk na depiláciu tváre  - Quickepil úzka rolka ruža
-24 %
Vosk na depiláciu tváre - Quickepil rolka ruža   QUICKEPIL depilačný vosk roll-on je špeciálne navrhnutý pre kozmetičky, ktoré hľadajú vynikajúce výsledky. Vosková depilácia patrí medzi najúčinnejšiu nechemickú, neelektrickú depiláciu, ktorú môžete vykonať aj v pohodlí Vášho domova. Jedným z na..
1,30€ 1,70€
Cena bez DPH:1,08€
Vosk na depiláciu tváre - Depilflax rolka azulen
-24 %
Vosk na depiláciu azulenDepilačný vosk azulen je určený na všetky druhy pokožky. Vosk obsahuje atulen - kamilu a má antiseptické a hydratačné vlastnosti. Vosk určený na depilovanie tváre: fúzov, obočia, brady. Vosková depilácia patrí medzi najúčinnejšiu nechemickú, neelektrickú depiláciu, ktorú ..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Vosk na depiláciu v plechovke  - natural
-23 %
Vosk na depiláciu v plechovke  - Natural 800 ml Vosk QUICKEPIL v plechovke je špeciálne navrhnutý pre kozmetičky, ktoré hľadajú vynikajúce výsledky. Vďaka špeciálnej receptúre vosku ochladzuje pomaly, pevne drží a je ľahko odstrániťelný.   Univerzálny vosk pre všetky typy pleti na báze včelieho vo..
9,80€ 12,70€
Cena bez DPH:8,17€
Zobrazé 1 do 12 z 13 (2 strán)