Hlavné menu
Produkty v košíku

Detský nábytok

V tejto kategórii nájdete nábytok ktorý sa hodí do každej detskej izby alebo napríklad penovú ochranu rohov ktorá tlmí nárazy vďaka odolnej hrubej pene.
Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks biela Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks biela
-20 %
Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks biela Slúži pre zabezpečenie domácnosti pred zvedavým dieťaťom. Zaručí, že sa dieťa nedostane na miesta, kde sú uložené pre neho nebezpečné veci v podobe čistiacich prostriedkov, nožníc, liekov a pod. Montáž je veľmi jednoduchá. Jednoducho odlepte lepiacu ..
0,80€ 1,00€
Cena bez DPH:0,67€
Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks hnedá Bezpečnostná zábrana na skrine - 1 ks hnedá
-20 %
Bezpečnostná zábrana na skrine - hnedá 1ks Slúži pre zabezpečenie domácnosti pred zvedavým dieťaťom. Zaručí, že sa dieťa nedostane na miesta, kde sú uložené pre neho nebezpečné veci v podobe čistiacich prostriedkov, nožníc, liekov a pod. Bezpečnostnú zábranu možno použiť na skrine, šuplíky, komo..
0,80€ 1,00€
Cena bez DPH:0,67€
Bezpečnostná zábrana, ochrana skriniek - 4 ks. Z18597 Bezpečnostná zábrana, ochrana skriniek - 4 ks. Z18597
-23 %
Bezpečnostná zábrana, ochrana skriniek - 4 ks. Z18597 ZAISTENIE SKRINÍK, ZÁSUVKOV, NÁBYTKU SAFE chráni nielen malé prsty pred náhodným privretím. Je to tiež ideálny spôsob, ako zabrániť otváraniu nábytku s predmetmi, ktoré sú pre dieťa nebezpečné - napríklad zásuvky s nožmi. Spona sa neotvorí be..
4,80€ 6,20€
Cena bez DPH:4,00€
Detská poistka na kuchynské spotrebiče a nábytok 1ks Detská poistka na kuchynské spotrebiče a nábytok 1ks
-25 %
Detská poistka na kuchynské spotrebiče a nábytok 1ks Detská poistka bráni deťom otvárať dvierka zásuviek a skriniek. Ochrana chráni nielen pred privretím malých prstov, ale tiež zabraňuje deťom v prístupe k obsahu šatníka (napríklad k chemikáliám, náradiu a pod.) Zámok sa montuje silnou, obojstra..
0,90€ 1,20€
Cena bez DPH:0,75€
Detský bezpečnostný zámok na nábytok - biely 1ks
-29 %
Detský bezpečnostný zámok na nábytok - biely Detský bezpečnostný zámok na dvere, skrinky, zásuvky, spotrebiče atď. Zámok účinne chráni prsty dieťaťa pred pricviknutím. Inštaluje sa pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Na otvorenie skrinky nemusíte odlepiť celý zámok, stačí otvoriť jednu stranu ..
0,50€ 0,70€
Cena bez DPH:0,42€
Penová ochrana rohov - 1 ks, čierna
-25 %
Penová ochrana rohov - 1 ks, čierna Penová ochrana rohov tlmí nárazy vďaka odolnej hrubé pene. Jednoduché prichytenie obojstrannou páskou. Mäkké a flexibilné penové rohy vám umožňujú chrániť rohy stolov, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov tak, aby vaše deti boli v bezpečí a nezasiahli tv..
0,60€ 0,80€
Cena bez DPH:0,50€
Penová ochrana rohov - 10 ks, čierne Penová ochrana rohov - 10 ks, čierne
-25 %
Penová ochrana rohov - 10 ks Penová ochrana rohov tlmí nárazy vďaka odolnej hrubé pene. Jednoduché prichytenie obojstrannou páskou. Mäkké a flexibilné penové rohy vám umožňujú chrániť rohy stolov, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov tak, aby vaše deti boli v bezpečí a nezasiahli tvrdý roh..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Penová ochrana rohov - 4 ks Penová ochrana rohov - 4 ks
-23 %
Penová ochrana rohov hnedá - 4 ks Penová ochrana rohov tlmí nárazy vďaka odolnej hrubé pene. Jednoduché prichytenie obojstrannou páskou. Mäkké a flexibilné penové rohy vám umožňujú chrániť rohy stolov, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov tak, aby vaše deti boli v bezpečí a nezasiahli tvrd..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Penová ochrana rohov šedá 4 kusy Penová ochrana rohov šedá 4 kusy
-22 %
Penová ochrana rohov šedá 4 kusy Mäkké a pružné penové rohy umožňujú chrániť rohy pracovných dosiek, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov, vďaka čomu sú vaše deti v bezpečí a nenarazia do tvrdého rohu, napríklad stola. Sada obsahuje 4 kusy rohov a špeciálne samolepiace pásiky so silným lep..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Silikónová ochrana rohov - 8 ks Silikónová ochrana rohov - 8 ks
-23 %
Silikónová ochrana rohov - 8 ks Silikónovú ochranu rohov by mal mať každý, komu záleží na bezpečnosti svojich detí a chce čo najviac chrániť interiér domu. Ostré rohy nábytku sú obzvlášť nebezpečné pri hraní a pohybe. Flexibilné silikónové rohy vám umožňujú chrániť rohy dosiek, stolov, skrini..
4,00€ 5,20€
Cena bez DPH:3,33€
Silikónové ochranné rohy 4 kusy Silikónové ochranné rohy 4 kusy
-21 %
Silikónové ochranné rohy 4 kusy Flexibilné silikónové rohy umožňujú chrániť rohy pracovných dosiek, stolov, skriniek, schodov a iných predmetov, vďaka čomu sú vaše deti v bezpečí a nenarazia do tvrdého rohu, napríklad stola. Sada obsahuje 4 kusy rohov a špeciálne lepiace kruhy so silným lepidlom...
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Vodítko na ruku pre dieťa, modré Vodítko na ruku pre dieťa, modré
-23 %
Vodítko na ruku pre dieťa, modré Vodítko na ruku pre dieťa je úžasná pomôcka pre rodičov proti úniku a strateniu vášho dieťaťa. Slúži ako bezpečný prvok proti pádom, úniku dieťaťa z dohľadu. Využiteľnosť si nájde v domácnosti, v prírode, na cestách, v nákupných centrách. Vodítko pomáha rodičom ch..
3,40€ 4,40€
Cena bez DPH:2,83€