Hlavné menu
Produkty v košíku

Diaľkové ovládače

AG197A Univerzálny samokopírovací diaľkový ovládač na bránu AG197A Univerzálny samokopírovací diaľkový ovládač na bránu
-23 %
AG197A Univerzálny samokopírovací diaľkový ovládač Univerzálny 4-kanálový samokopírovací sa diaľkový ovládač. Samokopírovací ovládač s pevným kódom 433,92 MHz. Vlastnosti produktu: úplne nový, vysoko kvalitný produkt toto diaľkové ovládanie je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí majú jedno fu..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Náhradný diaľkový ovládač Philips univerzálny s tlačidlom NETFLIX
Novinka -24 %
Náhradný diaľkový ovládač Philips univerzálny s tlačidlom NETFLIX Diaľkový ovládač univerzálny RM-L1285 pre LCD/LED televízory Philips s tlačidlom NETFLIX. Kvalitný diaľkový ovládač, ktorý nahrádza originálne ovládače televízorov Philips. Nevyžaduje žiadne nastavovanie, má všetky funkcie, ako pôv..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií
-23 %
Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií Rádiové diaľkové ovládanie na ovládanie multimediálnych prezentácií / slideshow so vstavaným laserovým ukazovátkom. USB prijímač (ukrytý v diaľkovom ovládači) stačí pripojiť k počítaču, nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače. Špecifikácie: do..
13,00€ 16,90€
Cena bez DPH:10,83€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Samsung Smart TV
-23 %
Univerzálny diaľkový ovládač pre Samsung Smart TV Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Samsung, najnovšie aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový ovládač televízo..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Univerzálny diaľkový ovládač pre TV LG Smart LED Univerzálny diaľkový ovládač pre TV LG Smart LED
-24 %
Univerzálny diaľkový ovládač pre TV LG Smart LED Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie pre televízory LG má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Vyrobené z kvalitných materiálov, zaručuje dlhú a bezproblémovú prevádzku. Zariadenie je skvelým riešením v prípade poškodenia alebo str..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€