Hlavné menu
Produkty v košíku

Diaľkové ovládače

Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií Rádiové diaľkové ovládanie na ovládanie multimediálnych prezentácií / slideshow so vstavaným laserovým ukazovátkom. USB prijímač (ukrytý v diaľkovom ovládači) stačí pripojiť k počítaču, nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače. Špecifikácie: do..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Univerzálny diaľkový ovládač pre LG Smart TV Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory najnovšie aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový ovládač televízora poškodí ale..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Samsung Smart TV Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Samsung, najnovšie aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový ovládač televízo..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Smart TV SONY Bravia Diaľkový ovládač funguje ihneď po vložení batérií, nevyžaduje kódovanie ani programovanie. Hodí sa pre väčšinu modelov televízorov Sony, starších aj najnovších. Pohodlné univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Sony, naj..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€