Hlavné menu
Produkty v košíku

Diaľkové ovládače

AG197A Univerzálny samokopírovací diaľkový ovládač na bránu AG197A Univerzálny samokopírovací diaľkový ovládač na bránu
-23 %
AG197A Univerzálny samokopírovací diaľkový ovládač Univerzálny 4-kanálový samokopírovací sa diaľkový ovládač. Samokopírovací ovládač s pevným kódom 433,92 MHz. Vlastnosti produktu: úplne nový, vysoko kvalitný produkt toto diaľkové ovládanie je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí majú jedno fu..
7,00€ 9,10€
Cena bez DPH:5,83€
Náhradný diaľkový ovládač Philips univerzálny s tlačidlom NETFLIX
-24 %
Náhradný diaľkový ovládač Philips univerzálny s tlačidlom NETFLIX Diaľkový ovládač univerzálny RM-L1285 pre LCD/LED televízory Philips s tlačidlom NETFLIX. Kvalitný diaľkový ovládač, ktorý nahrádza originálne ovládače televízorov Philips. Nevyžaduje žiadne nastavovanie, má všetky funkcie, ako pôv..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií
-23 %
Ovládač pre ovládanie multimediálnych prezentácií Rádiové diaľkové ovládanie na ovládanie multimediálnych prezentácií / slideshow so vstavaným laserovým ukazovátkom. USB prijímač (ukrytý v diaľkovom ovládači) stačí pripojiť k počítaču, nie sú potrebné žiadne ďalšie ovládače. Špecifikácie: do..
13,00€ 16,90€
Cena bez DPH:10,83€
Univerzálne diaľkové ovládanie televízora samsung led 4k hd smart
-24 %
Univerzálne diaľkové ovládanie televízora samsung led 4k hd smartV Diaľkový ovládač funguje ihneď po vložení batérií, nevyžaduje kódovanie ani programovanie. Hodí sa pre väčšinu modelov televízorov Samsung, starších aj najnovších. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé ..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Univerzálny diaľkový ovládač pre LG Smart TV Univerzálny diaľkový ovládač pre LG Smart TV
-24 %
Univerzálny diaľkový ovládač pre LG Smart TV Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory najnovšie aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový ovládač televízora poškodí ale..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Philips Smart TV Univerzálny diaľkový ovládač pre Philips Smart TV
-24 %
Univerzálny diaľkový ovládač pre Philips Smart TV Pohodlné univerzálne diaľkové ovládanie sa hodí pre všetky televízory Philips, najnovšie s funkciou „SMART“ aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový o..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Samsung Smart TV
-24 %
Univerzálny diaľkový ovládač pre Samsung Smart TV Pohodlné, univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Samsung, najnovšie aj staršie bez tejto možnosti. Má plnú funkčnosť originálnych diaľkových ovládačov. Je to skvelé riešenie, keď sa váš originálny diaľkový ovládač televízo..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Univerzálny diaľkový ovládač pre Smart TV SONY Bravia Univerzálny diaľkový ovládač pre Smart TV SONY Bravia
-22 %
Univerzálny diaľkový ovládač pre Smart TV SONY Bravia Diaľkový ovládač funguje ihneď po vložení batérií, nevyžaduje kódovanie ani programovanie. Hodí sa pre väčšinu modelov televízorov Sony, starších aj najnovších. Pohodlné univerzálne diaľkové ovládanie je vhodné pre všetky televízory Sony, naj..
3,80€ 4,90€
Cena bez DPH:3,17€