Hlavné menu
Produkty v košíku

Digitálne fotoaparáty

Milujete fotenie a chcete posunúť kvalitu fotiek na iný level? Len tu nájdete rôzne pomôcky ktoré Vám zaručene pomôžu. Svetlo na produktovú fotografiu, svetelný fotostan s LED osvetlením, digitálny fotorámik to všetko nájdete práve tu.
Detská digitálna kamera, fotoaparát X600 - 3,5 palcová, ružová Detská digitálna kamera, fotoaparát X600 - 3,5 palcová, ružová
-23 %
Detská digitálna kamera 3,5 palcová, ružová  Digitálna kamera X600 je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariadenie má vys..
38,30€ 49,80€
Cena bez DPH:31,92€
Detský digitálny fotoaparát jednorožec 8GB ružový Detský digitálny fotoaparát jednorožec 8GB ružový
-23 %
Detský digitálny fotoaparát jednorožec so selfie kamerou a 8 gb SD karta Zdarma!  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň ..
32,90€ 42,80€
Cena bez DPH:27,42€
Detský digitálny fotoaparát mačka so selfie kamerou 8GB modrý Detský digitálny fotoaparát mačka so selfie kamerou 8GB modrý
-23 %
Detský digitálny fotoaparát so 8 GB SD kartou, modrý  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele baví. Zariadenie..
26,80€ 34,80€
Cena bez DPH:22,33€
Detský digitálny fotoaparát mačka so selfie kamerou 8GB ružový Detský digitálny fotoaparát mačka so selfie kamerou 8GB ružový
-23 %
Detský digitálny fotoaparát so selfie kamerou a 8 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale kombinuje zábavu a vzdelávanie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotografovania a videozáznamu dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa skvele ..
27,30€ 35,50€
Cena bez DPH:22,75€
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový
-23 %
Detský digitálny fotoaparát psík so selfie kamerou, ružový 8 GB SD kartou, ružový  Digitálny fotoaparát je zariadenie, ktoré dokonale spája zábavu so vzdelávaním. Vďaka jednoduchému ovládaniu a vysokej kvalite fotenia a videa si dieťa rozvíja kreativitu a umelecké cítenie a zároveň sa výborne za..
27,50€ 35,80€
Cena bez DPH:22,92€
Digitálny fotorámik 7 palcov Digitálny fotorámik 7 palcov
-23 %
Digitálny fotorámik 7 palcov čierny   Digitálny fotorámik s jasným 7" LCD displejom čiernej farby je idéalny darček pre Vašich blízkych. Moderný dizajn ide ruka v ruke s bohatou sadou funkcií, vďaka ktorým môžu byť prehliadania fotografií ešte zábavnejšie. Rámček možno použiť ako hodinky, kalendár..
53,10€ 69,00€
Cena bez DPH:44,25€