Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
601/21560
Výrobca:
GERMANY
Variant produktu:
Modrý
Dostupnosť:
Skladom
29.90€ 38.90€
Bez DPH: 24.92€

Množstvo

Mop rotačný  Mega mop Premium Mop rotačný Mega mop Premium
Modrý

Kód: 601/21560
29.90€
38.90€
Skladom

MOP ROTAČNÝ – MEGA MOP PREMIUM

Rotačný mop MEGA MOP PREMIUM je nový a moderný výrobok, ktorý šetrí Váš čas a energiu.

Vynikajúci domáci pomocník na všetky druhy podláh Vám teraz ušetrí čas a umývanie podláh tak bude jednoduché a rýchle. Súčasťou rotačného MEGA MOPu PREMIUM je veľká žmýkacia nádoba, vďaka ktorej vyžmýkate mop bez dotyku rúk.

Objem nádoby je až 8,5 L. Vďaka odstredivej sile voda nešpliecha a pri žmýkaní tak zostane všetka voda vo vedre. Vysoko kvalitná hlavica z mikrovlákna umožňuje suché aj mokré použitie. Čistiacu hlavicu je možné ľahko nasadiť aj odňať bez pomoci rúk. S mopom môžete ošetrovať väčšinu podláh s tvrdým povrchom. Vďaka možnosti rotácie o 180° rýchlo a efektívne vyčistí aj ťažko dostupné miesta. Uľahčite si život a začnite upratovať jednoducho, rýchlo a efektívne.

Mop stačí vložiť do rotačného košíka a ľahkým zošliapnutím na pedál ho vykrútite. Je ideálnym pomocníkom pre upratovanie domácnosti, malých kancelárií a prevádzok. MEGA-MOP PREMIUM ponúka rýchlejšie a jednoduchšie upratovanie ako kedykoľvek predtým. Nízka spotreba vody je tiež veľkým prínosom pri používaní tohto jedinečného produktu. Rotačný mop MEGA MOP-PREMIUM je veľmi ľahký a ľahko ovládateľný. Doprajte si viac času na oddych, s Mega mopom Premium to bude odteraz jednoduchšie. Upratovať budete jednoducho, rýchlo a efektívne....

Balenie obsahuje:

  • - Vedro s otočným košom
  • - 1 x náhradná hlavica
  • - Výškovo nastaviteľná rúčka s otočným kĺbom
  • - Návod na obsluhu

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty