Hlavné menu
Produkty v košíku

Drony

Dron SYMA X5HW 4, modrý  Mini kvadrokoptéra so 144mm rotormi a miniatúrnou kamerou s WiFi prenosom do mobilného telefónu pre pokojné aj akrobatické poletovanie, pre zhotovovanie foto/video snímok doma aj vonku, vybavená barometrickým čidlom pre udržiavanie výšky. Mini kvadrokoptéra disponujúca v..
77,40€
Cena bez DPH:64,50€
Dron Syma X5UW-D, biely  Kvadrokoptéra Syma X5UW-D disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách, a pre natáčanie video snímok a zhotovovania fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrickému čidlu je model veľmi stabilný, ..
88,50€
Cena bez DPH:73,75€
MINI DRON NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE GYROSKOP - 6-osový stabilizačný systém (gyroskop)   Dron zabezpečuje agilný, obratný a stabilný let dronu. Vďaka tejto funkcii je vhodný pre začiatočníkov aj mierne pokročilých, pre deti aj dospelých. Je to veľa zábavy a radosti. Dron vykonáva 3D akrobaciu stlačen..
27,60€
Cena bez DPH:23,00€
RC dron SYMA X5UW - FVP WIFI, HD kamera a barometer  Kvadrokoptéra Syma X5UW disponujúca vynikajúcimi letovými vlastnosťami je konštruovaná pre pokojné lietanie vonku, v miestnostiach a halách, a pre natáčanie video snímok a zhotovovania fotografií. Vďaka 6-osému gyroskopu a barometrickému čidlu..
90,30€
Cena bez DPH:75,25€
Syma Z3 4 kvadrokoptéra/dron RTF  Inovatívny skladací dron Syma Z3 zaujme nielen moderným prevedením, ale aj pohodlnosťou jeho ovládania. V zloženom stave je jeho veľkosť len 13 cm a po plnom rozložení, ktoré zaberie len 4 sekundy, je dron pripravený na lietanie po dobu viac ako 8 minút. Aerodyn..
86,60€
Cena bez DPH:72,17€