Hlavné menu
Produkty v košíku

Držiaky a stojany

Držiak LCD KG-1001 32-70 palcový Držiak je vhodný pre väčšinu prijímačov (LED, LCD, Plazma, PC monitor) s veľkosťou obrazovky 32-70” a hmotnosťou do 40 kg. Pri správnej inštalácii dokonale priľne k stene aj televízoru, čo je zárukou bezpečnosti a používania. Inštalácia TV držiaka je veľmi jednod..
47,20€
Cena bez DPH:39,33€
Nastaviteľný držiak na TV s uhlopriečkou veľkosti 32-58" Ploché prevedenie TV držiaka umožňuje nastaviť TV v minimálnej vzdialenosti od steny. Dlhé rameno umožňuje nastaviť vzdialenosť od steny v rozmedzí 40-400 mm, podľa vašich preferencií a priestorových možností. Držiak umožňuje nastavenie..
19,10€
Cena bez DPH:15,92€
Nástenný stojan na DVD s nastaviteľnou výškou čierny Tento praktický stojan pozostáva z pevného a stabilného rámu s policou z tvrdeného skla. Vďaka svojmu úhľadnému a modernému dizajnu sa bude hodiť do každého interiéru. Zabudovaný systém na vedenie káblov sa postará o to, aby nebolo vidno žia..
13,20€
Cena bez DPH:11,00€
Polica na televízor a monitor čierna Polica namontovaná na monitore / TV prijímači je ideálnym miestom na odkladanie malých predmetov a zariadení - napríklad TV set-top box, herná konzola, diaľkové ovládače, pamäťové médiá atď. Jeden produkt – veľa aplikácií: polica pre TV set-top box / rout..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
RGB podsvietenie na televízor 4 x 50 cm Sada štyroch RGB LED pásikov na osvetlenie steny za TV. Pohodlné napájanie (USB) a možnosť pripojiť a odpojiť ľubovoľný počet pások (konektory sú súčasťou balenia). Flexibilita pások vám umožňuje prispôsobiť ich veľkosti matrice alebo vašim vlastným prefere..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€