Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1021/23115
Výrobca:
P.R.C.
Variant produktu:
Elektric insekt killer
Dostupnosť:
Skladom
3.90€ 5.10€
Bez DPH: 3.25€

Množstvo

Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Elektrická mucholapka - lapač hmyzu
Elektric insekt killer

Kód: 1021/23115
3.90€
5.10€
Skladom

Elektrická mucholapka - lapač hmyzu

Bezsenným nociam kvôli bzučiacim a večne hladným komárom konečne odzvoní! Zatočte raz a navždy s otravnými komármi, osami a iným hmyzom.

Táto nevinne vyzerajúca raketa obsahuje mucholapku s elektrickým výbojom, ktorý okamžite usmrtí nepríjemný hmyz. Táto praktická mucholapka vyzerá ako tenisová raketa, jej výplet má však pre hmyz smrtiace následky.

Môže za to vnútorné sito, ktoré sa po stlačení tlačidla ocitne pod elektrickým prúdom. Hmyz po dotyku s ním okamžite rýchlo a bezbolestne zahynie. Rovnako sa končia aj starosti s fľakmi na stenách, nakoľko hmyz už nemusíte zabíjať pomocou hrubej sily (klasická mucholapka, handra, noviny), na sitku sa jednoducho "uškvarí".

Hodí sa do vnútra i na von, ideálne na rôzne opekačky, záhradné oslavy či rybačku, kde môže byť zvýšená koncentrácia lietajúceho hmyzu. Raketa obsahuje aj postranné bezpečnostné sitá, ktoré nie sú pod prúdom a tým pádom dotyk s nimi nie je nebezpečný. Ide o skvelý nástroj na ničenie otravného hmyzu bez chemických látok, repelentov dráždiacich pokožku či nepríjemného zápachu.

Raketa funguje na 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia). Nevhodné pre deti mladšie ako 10 rokov.

Balenie obsahuje:

  • 1 x Elektrická mucholapka - lapač hmyzu

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty