Hlavné menu
Produkty v košíku

Elektrické

Títo pomocníci vybavení elektrickým motorom slúžia na uľahčenie pohybu a zvýšenie mobility ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Majú ovládací panel, ergonomicky tvarované sedadlo a nastaviteľné podpery, aby zabezpečili pohodlné a... Pokračovať
Elektrický invalidný vozík D130AL Elektrický invalidný vozík je ľahký, hliníkový s lítiovou batériou a 22“ zadnými pneumatikami. Invalidný vozík má veľmi ergonomický dizajn, energeticky úsporné hnacie motory a presnú prevodovku. Ľahko prepínajte medzi elektrickým a manuálnym režimom pomocou pohodln..
1 879,00€
Cena bez DPH:1 565,83€
Elektrický invalidný vozík D130HL Elektrický invalidný vozík je vybavený energeticky úsporným a efektívnym motorom, úspornou a spoľahlivou elektromagnetickou brzdou, ako aj úplne utesnenou bezúdržbovou batériou. Invalidný vozík sa dá ľahko zmontovať a rozobrať. Ovládač je dodávaný s vypínačom, po..
1 780,00€
Cena bez DPH:1 483,33€
Elektrický skúter MOBILITY pre seniorov a imobilných Elektrický skúter MOBILITY je určený pre osoby so zníženou pohybovou schopnosťou, pre seniorov, či imobilných ľudí, ako aj pre toho, kto má problémy s chôdzou na dlhšie trasy. Skúter je vyrobený s využitím súčasných najmodernejších inovatívnych..
1 814,00€
Cena bez DPH:1 511,67€
Elektrický vozík GO GO Vozík „GO GO Elite Traveler“ - najrýchlejšia cesta k vašej nezávislosti a pohodliu plynulého pohybu každý deň. „Vozík GO GO bol špeciálne navrhnutý pre starších alebo pohybovo obmedzujúcich ľudí, aby im umožnil každodenné, čo najnormálnejšie fungovanie. GO GO je šikovný a k..
1 973,00€
Cena bez DPH:1 644,17€
Elektrický vozík GO GO Plus Vozík „GO GO Plus“ - najrýchlejšia cesta k vašej nezávislosti a pohodliu plynulého pohybu každý deň. „Vozík GO GO Plus bol špeciálne navrhnutý pre starších alebo pohybovo obmedzujúcich ľudí, aby im umožnil každodenné, čo najnormálnejšie fungovanie. GO GO Plus je šikovn..
2 123,00€
Cena bez DPH:1 769,17€