Hlavné menu
Produkty v košíku

Elektrické manikúry a pedikúry

Elektrický pilník na nohy a chodidlá s LCD displejom Elektrický pilník na nohy a chodidlá s LCD displejom
-23 %
Elektrický pilník na nohy a chodidlá s LCD displejom S týmto elektrickým pilníkom na päty a chodidlá budú vaše chodidlá jemné za krátky čas. Šetrný elektrický pilník dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. Funguje na princípe otáčajúcich sa valčekov a vďaka ergonomick..
15,70€ 20,40€
Cena bez DPH:13,08€
Elektrický pilník na nohy RB-003 lift, biely Elektrický pilník na nohy RB-003 lift, biely
-23 %
Pilník na chodidlá RB-003 Vďaka inovatívnemu elektrickému prístroju na starostlivosť o chodidlá bude pokožka na chodidlách hladká a jemná na dotyk. Zbavte sa vrstvy zrohovatenej epidermy, kurích ôk, mozoľov atď. Procedúra vykonaná naším prístrojom je oveľa rýchlejšia a efektívnejšia ako pri použi..
25,30€ 32,90€
Cena bez DPH:21,08€
Elektrický pilník na nohy s displejom Elektrický pilník na nohy s displejom
-23 %
Elektrický pilník na nohy s displejom Vďaka modernému a praktickému pilníku na nohy budú vaše nohy vždy hladké, mäkké a upravené! Pilník účinne odstráni odumretú epidermu, mozole a inú drsnosť pokožky. Vodotesný pilník s displejom batérie. Vlastnosti produktu: inteligentný dotyk jedným tlači..
16,70€ 21,70€
Cena bez DPH:13,92€
Elektrický pilník na nohy, čierny Elektrický pilník na nohy, čierny
-23 %
ZCA018 Elektrický pilník na chodidlá 1200 mAh, 3W čierny Vďaka inovatívnemu elektrickému prístroju na starostlivosť o chodidlá bude pokožka na chodidlách hladká a jemná na dotyk. Zbavte sa vrstvy zrohovatenej epidermy, kurích ôk, mozoľov atď. Procedúra vykonaná naším prístrojom je oveľa rýchlejši..
19,20€ 25,00€
Cena bez DPH:16,00€
Elektrický pilník na päty a chodidlá s LCD displejom, biely Elektrický pilník na päty a chodidlá s LCD displejom, biely
-23 %
Elektrický pilník na päty a chodidlá s LCD displejom, biely S týmto elektrickým pilníkom na päty a chodidlá budú vaše chodidlá jemné za krátky čas. Šetrný elektrický pilník dokáže ľahko odstrániť stvrdnuté mozole, kurie oká alebo suchú kožu. Funguje na princípe otáčajúcich sa valčekov a vďaka erg..
16,30€ 21,20€
Cena bez DPH:13,58€