Hlavné menu
Your Cart

Epilačné prístroje

Benus prístroj na odstraňovanie nežiadúcich chĺpkov Benus prístroj na odstraňovanie nežiadúcich chĺpkov
-23 %
Laserový epilátor Benus Laserový prístroj Benus je určený na trvalé odstraňovanie chĺpkov. Laserový prístroj Benus emituje laserové svetlo, ktoré je absorbované pigmentom melanínom a okamžite generuje teplo v laserovom folikule. Teplo opakovanými aplikáciami zničí vlasový folikul účinne a natrvalo..
155,00€ 201,50€
Cena bez DPH:129,17€
Bora Bora 3v1 - Epilátor, holiaci strojček, odstraňovač mozoľov Bora Bora 3v1 - Epilátor, holiaci strojček, odstraňovač mozoľov
-23 %
Bora Bora 3v1 - Epilátor, holiaci strojček, odstraňovač mozoľov   Epilátor Bora Bora je vysoko kvalitné zariadenie vytvorené s ohľadom na Vás. Nekupujte 3 rôzne zariadenia kvôli starostlivosti o svoje telo. Epilátor Bora Bora je prístroj 3v1, takže bude pre Vás skvelým riešením. Umožní Vám rýchlo..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Dámsky holiaci strojček Aruba Dámsky holiaci strojček Aruba
-23 %
Dámsky holiaci strojček Aruba, bielo-modrý   Dámsky holiaci strojček Aruba je spoľahlivým pomocníkom každej ženy pre rýchle a bezpečné oholenie chĺpkov na nohách aj tele. Zaručuje dokonale hladkú pokožku. Vyniká moderným kompaktným dizajnom modrej farby. Prístroj je určený pre použitie nasucho. ..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
DEESS 3 IPL laserový prístroj na depiláciu DEESS 3 IPL laserový prístroj na depiláciu
-23 %
DEESS 3 IPL prístroj na depiláciu + 1 hlavica(hlavica na depiláciu) Depilácia intenzívnym pulzným svetlom Laserová depilácia je dnes bežnou formou rýchlej a trvalej depilácie. V mnohých krajinách a klinických testoch počas 15 rokov používania sa dosiahli vynikajúce dlhodobé výsledky pri tejto met..
250,00€ 325,00€
Cena bez DPH:208,33€
DEESS hlavica pre regeneráciu, omladzovanie DEESS hlavica pre regeneráciu, omladzovanie
-23 %
DEESS - vymeniteľná pre regeneráciu, omladzovanie Depilácia intenzívnym pulzným svetlom Laserová depilácia je dnes bežnou formou rýchlej a trvalej depilácie. V mnohých krajinách a klinických testoch počas 15 rokov používania sa dosiahli vynikajúce dlhodobé výsledky pri tejto metóde odstraňovania ..
50,00€ 65,00€
Cena bez DPH:41,67€
DEESS hlavica proti tvorbe akné DEESS hlavica proti tvorbe akné
-23 %
DEESS - vymeniteľná hlavica pre akné Depilácia intenzívnym pulzným svetlom Laserová depilácia je dnes bežnou formou rýchlej a trvalej depilácie. V mnohých krajinách a klinických testoch počas 15 rokov používania sa dosiahli vynikajúce dlhodobé výsledky pri tejto metóde odstraňovania chĺpkov. Epi..
50,00€ 65,00€
Cena bez DPH:41,67€
Depilačná pružina pre odstránenie chĺpkov a zastrihávač pre úpravu obočia 2v1 - ružová Depilačná pružina pre odstránenie chĺpkov a zastrihávač pre úpravu obočia 2v1 - ružová
-23 %
Groomarang - depilačná pružina pre odstránenie chĺpkov a zastrihávač pre úpravu obočia 2v1 Vadia Vám drobné chĺpky na tvári? Máme tu pre vás rýchle a bezbolestné riešenie. Depilačná pružina, je prírodná metóda k odstráneniu nežiaducich chĺpkov na tvári, v oblasti pier a brady. Na úpravu obočia je p..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Depilačný set - na tvár a telo Depilačný set - na tvár a telo
-29 %
Depilačný set - na tvár a telo Sundepil  Obťažujú Vás chĺpky na nohách, rukách či na tvári ? Chcete aby Vaša pokožka bola jemná ako nikdy pred tým ? SUNDEPIL SMOOTH LEGS  jemne a účinne odstráni aj tie najmenšie chĺpky vďaka gelovým kryštálikom s dokonalou presnosťou a bezbolestne. Zanecháva he..
0,50€ 0,70€
Cena bez DPH:0,42€
Elegantný odstraňovač chĺpkov Elegantný odstraňovač chĺpkov
-23 %
Elegantný odstraňovač chĺpkov Elegantný odsstraňovač chĺpkov slúži na zbavenie odumretej kože a jemných chĺpkov z tváre. Má aplikáciu podobnú peelingu. Čistí pokožku, vyhladzuje ju, dodáva jej žiarivý vzhľad a omladzuje ju. Prístroj má zabudovanú LED lampu, vďaka ktorej bude naša liečba vykona..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Epilátor - depilačná pružina pre odstránenie chĺpkov na tvári Epilátor - depilačná pružina pre odstránenie chĺpkov na tvári
-21 %
Epilátor na tvár - depilačná pružina pre odstránenie chĺpkov na tvári Depilačná pružina na odstránenie chĺpkov  predstavuje  účinnú depilačnú metódu, ktorá okamžite odstráni nežiaduce ochlpenie z tváre, či krku. Pružina funguje na princípe mechanického pohybu, ktorým vytrhnete chĺpok aj s korienkom...
1,10€ 1,40€
Cena bez DPH:0,92€
Epilátor - Lumea Prestige Epilátor - Lumea Prestige
-23 %
Epilátor - Lumea Prestige Odstraňovač chĺpkov pracujúci na báze svetla využíva technológiu IPL. Má 2 zaoblené nástavce. Majte dokonale hebkú pokožku každý deň. Zariadenie s technológiou IPL na svete a jedinečne tvarovanými nástavcami na dosiahnutie optimálnych výsledkov na celom tele. Lumea Pres..
259,00€ 336,70€
Cena bez DPH:215,83€
Epilátor Copacabana Epilátor Copacabana
-23 %
Epilátor Copacabana, bielo-modrý   Epilátor Esperanza Copacabana je dokonalý prístroj navrhnutý presne pre Vás. Epilátor je vybavený 18 pinzetami aby rýchlo a účinne odstraňoval tie najkrajšie nechcené chĺpky, takže si môžete užívať hladkú a krásnu pokožku.   Vďaka tomuto produktu zabudnete na..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Zobrazé 1 do 12 z 18 (2 strán)