Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
362/39685
Výrobca:
P.R.C.
Variant produktu:
Dostupnosť:
Skladom
5.90€ 7.70€
Bez DPH: 4.92€

Množstvo

Filtračná sprchová hlavica s minerálmi Filtračná sprchová hlavica s minerálmi

Kód: 362/39685
5.90€
7.70€
Na sklade > 5 ks

Filtračná sprchová hlavica s minerálmi  

Filtračná sprchová hlavica s bioaktívnym minerálnym kameňom predstavuje revolučné a vylepšené riešenie na odstránenie škodlivín z vašej vody, predovšetkým dráždivého chlóru uvoľňujúceho sa počas sprchovania. Inovatívna sprchová hlavica premieňa obyčajné sprchovanie na zážitok, podporuje celkovú imunitu organizmu a zvyšuje obranyschopnosť buniek.

Dlhodobé používanie filtračnej sprchovej hlavice omladzuje pleť a pôsobí ako prevencia proti vypadávaniu vlasov, vďaka možnosti regulácie prietoku vody. Filtračná sprchová hlavica výrazne šetrí vodu až o 30 %, vďaka mechanizmu mikro tryskov. Hlavica má množstvo malých otvorov a špeciálne navrhnutú konštrukciu pre dosiahnutie úspornejšieho efektu.

Rukoväť hlavice je naplnená guľôčkami z bioaktívneho minerálneho kameňa, ktoré účinne obnovujú rovnováhu pokožky tým, že aktivujú vodu a účinne vymývajú olej, ktorý spôsobuje upchávanie kožných žliaz a vlasových folikúl. Pomôžu vám na ceste k dosiahnutiu hladkej a zdravej pleti a takisto si poradia s mastnou či naopak so suchou pokožkou. Regulujú tvorbu kožného mazu, vďaka antibakteriálnej filtrácii a sú pH neutrálne. Práve preto je filtračná sprchová hlavica vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou, ako aj pre zvieratá. Materiál pozostáva z odolného eco-friendly ABS plastu, ktorý garantuje kvalitu a šetrnosť k životnému prostrediu. Náplň odporúčame meniť každých 6 – 8 týždňov, v závislosti od kvality vašej vody. 

Špecifikácie:

  • úspora vody až 30%
  • zmäkčuje vodu
  • mineralizačná vložka obohacuje vodu o minerály
  • odstraňuje ťažké kovy, chlór, baktérie...
  • vaše vlasy už nebudú suché

#obr6

Obsah balenia:

  • 1 x Filtračná sprchová hlavica s minerálmi

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty