Hlavné menu
Produkty v košíku

Filtračné kanvice a fľaše

Keramický filter k filtračnej veži Keramický filter k filtračnej veži
-23 %
Keramický filterOdstraňuje z vody pevné častice nečistôt. Ako je hrdza, piesok, bahno, čo je takmer 20 krát väčšia veľkosť ako jeho priechodnosť 0,3 mikrona. Učinnosť je vyššia než pri konvenčných filtroch. Toto keramické filtrovanie dokáže filtrovať určité typy baktérií tak, že sa už nedostanú do v..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Veľkokapacitná filtračná kanvica / veža na vodu s chladiacou a ohrievacou funkciou Veľkokapacitná filtračná kanvica / veža na vodu s chladiacou a ohrievacou funkciou
-23 %
Filtračná kanvica / veža na domáce použitie s funkciou chladenia a ohrevu prefiltrovanej vody - kapacita až 20 l.Nestačia vám kapacitne klasické filtračné kanvice?! Máme pre vás riešenie !Revolúcia v úprave vody z vodovodu, ktorá je omnoho čistejšia a zdravšia ! Čerstvá, zdravá filtrovaná voda každý..
89,90€ 116,90€
Cena bez DPH:74,92€
Veľkokapacitná rodinná filtračná kanvica / veža na vodu Veľkokapacitná rodinná filtračná kanvica / veža na vodu
-23 %
Filtračná kanvica / veža na domáce použitie s kapacitou až 11,5 l prefiltrovanej vody.Nestačia vám kapacitne klasické filtračné kanvice?! Ste viacčlenná rodina a chcete mat dostatok prefiltrovanej vody vždy po ruke?! Máme pre vás riešenie !Revolúcia v úprave vody z vodovodu, ktorá je omnoho čistejši..
57,90€ 75,30€
Cena bez DPH:48,25€