Hlavné menu
Produkty v košíku

Gadgets

Krásna svietiaca dekorácia do interiéru ktorá poskytuje príjemné svetlo. Projektor si obľúbia nielen deti ale taktiež dospelí.
Dekoračné LED svietidlo 3D Dizajnový tunel nočného svetla s nočným osvetlením. Vďaka jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje veľmi dobre ako zrkadlo s podsvietením aj bez neho. Technické parametre:  materiál: akryl batérie AAx3pcs (nie sú súčasťou) rozmery -..
11,50€
Cena bez DPH:9,58€
Multifunkčný projektor nočnej oblohy a oceánu s vymeniteľnými kupolami IGB-B47 - čierna MÁGIA VESMÍRU Náš projektor je najnovším modelom hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Čo ho odlišuje od ostatných, je rozhodne lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie dokáže napodo..
18,20€
Cena bez DPH:15,17€
Elektrický ohrievač šálky 16 W biely Chcete, aby si vaša káva, čaj alebo iné nápoje udržali svoju teplotu dlhšie? Radi pijete nápoje pomaly, ale neznášate, keď vychladnú? Tento ohrievač je práve pre vás. Zariadenie malých rozmerov má špeciálny indukčný systém, ktorý udrží nápoj pri teplote 55°C. ..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Hélium v spreji na balóniky Hélium je najľahší vzácny plyn. Nie je v tekutej forme. Pri kúpe tohto hélia budete mať pocit prázdnej plechovky. Avšak na uzávere je tesnenie, takže sa nemusíte obávať, že vám plechovka prišla prázdna. Plechovka je plnená certifikovaným strojom. Hélium je plyn s jemný..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Inteligentná žiarovka YLDP007 Inteligentná wifi žiarovka s teplou farbou svetla poskytne atraktívne osvetlenie každej miestnosti. Produkt má vyhradenú aplikáciu YEELIGHT, vďaka ktorej môžete ovládať intenzitu svetla, meniť farbu, zapínať a vypínať žiarovku a podobne. Pomocou aplikácie si môžete v..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Laserové indikátor s dlhým dosahom, zelené Laserové ukazovátko je moderné zariadenie, nenahraditeľné v každej firme, kancelárii, pri prezentáciách, výletoch a pod. Laserové ukazovátko sa vyznačuje elegantným vzhľadom, je šikovné a svieti na zeleno. Sada obsahuje estetické puzdro, ktoré chráni ind..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Laserové ukazovátko so zeleným bodom YL-Laser 303 Laser je skvelý pre domáce použitie, v stavebníctve, v astronómii, vo vedeckom výskume, vo vzdelávaní, ale aj v záchranárstve. Celý je vyrobený z veľmi odolných materiálov vrátane zliatiny leteckého hliníka, vďaka čomu je indikátor odolný voči rôz..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Laserové ukazovátko, červené Laserové ukazovátko je moderné zariadenie, nenahraditeľné v každej firme, kancelárii, pri prezentáciách, výletoch a pod. Laserové ukazovátko sa vyznačuje elegantným vzhľadom, je šikovné a svieti na červeno. Sada obsahuje estetické puzdro, ktoré chráni indikátor pred m..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
LED osvetlenie WC so senzorom pohybu Keď chcete ísť večer na WC, už nemusíte rozsvecovať svetlo a dráždiť rozospaté oči. Toto smart svetlo reaguje na pohyb, teda sa zapne, keď prídete na WC a vypne sa, keď odídete. Možnosť svietenia 1 farby, alebo striedanie až ôsmich farieb dokola. Pri nočnej návš..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
LED podsvietenie do auta s diaľkovým ovládačom 36 LED Osvetlenie pomocou LED pásikov sa v poslednej dobe teší stále väčšej obľube. Teraz si môžete týmto osvetlením ozvláštniť aj interiér vášho automobilu. Je to veľmi jednoduché a zvládne to naozaj každý. Podsvietený interiér vyzerá veľmi zaujímav..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
LED projektor Star Night s reproduktorom do detskej izby Náš projektor je najnovší model hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. To, čo ho odlišuje od ostatných, je určite lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie môže napodobňovať projekciu farebných a upokojujúcich galaxi..
17,40€
Cena bez DPH:14,50€
LED projektor ufo do detskej izby + reproduktor Hviezdna obloha priamo u vás doma? S týmto ufo projektorom to nebude žiadny problém. Krásna svietiaca dekorácia do interiéru. Tento projektor s reproduktorom si obľúbia nielen deti ale taktiež dospelí. Zaspávať a pritom sa pozerať na nádherné hviezd..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€