Hlavné menu
Produkty v košíku

Gadgets

Dekoračné LED svietidlo 3D Dekoračné LED svietidlo 3D
-23 %
Dekoračné LED svietidlo 3D Dizajnový tunel nočného svetla s nočným osvetlením. Vďaka jedinečnému tvaru je lampa nádhernou ozdobou každého interiéru. Funguje veľmi dobre ako zrkadlo s podsvietením aj bez neho. Technické parametre:  materiál: akryl batérie AAx3pcs (nie sú súčasťou) rozmery -..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Farebná nočná LED lampa - 3D Farebná nočná LED lampa - 3D
-23 %
Nočná LED lampa - 3D Vynikajúca nočná lampa s 3D efektom s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou je vhodná do každej detskej izby. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať lampu v zatemnených miestnostiach. Farebné LED diódy žiaria mäkkým a príjemným svetlom.   Technické..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
LED disko guľa s diaľkovým ovládaním LED disko guľa s diaľkovým ovládaním
-23 %
LED disko guľa s diaľkovým ovládaním Disko guľa je skvelá vychytávka, ktorá vám pomôže rozbehnúť aj tú najnudnejšiu párty. Vďaka šiestim zabudovaným LED diódam v RGB farbách poskytuje lopta nádherné svetelné efekty, ktoré budú viditeľné v každej miestnosti. Zabudovaný zvukový senzor prispôsobí sp..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
LED disko guľa s MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie LED disko guľa s MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie
-23 %
LED disko guľa so vstavaným MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie Disko guľa je vybavená vysoko kvalitnými stereo reproduktormi. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo zo spárovaného zariadenia vybaveného modulom Bluetooth. Guľa je vybavená až 6 silnými LED diódami rôznych farieb (červená, biela..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
LED disko guľa s MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie (bez bluetooth) LED disko guľa s MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie (bez bluetooth)
-23 %
LED disko guľa so vstavaným MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie Disko guľa je vybavená vysoko kvalitnými stereo reproduktormi. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača. Guľa je vybavená až 6 silnými LED diódami rôznych farieb (červená, biela, žltá, fialová, zelená a modrá). Skvelé svetelné efekty zabe..
9,80€ 12,70€
Cena bez DPH:8,17€
LED projektor nočnej oblohy LED projektor nočnej oblohy
-23 %
Projektor nočnej oblohy - STAR PROJECTOR Hviezdna obloha priamo u vás doma? Aj to je možne vďaka projektoru GIZMOS, ktorý vytvorí nádherne farebné divadlo priamo na strope a stenách Vášho bytu.   Projektor stačí umiestniť do tmavej miestnosti a rázom vytvorí nevídanú svetelnú šou len pre Vás. Simu..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
LED projektor nočnej oblohy do detskej izby LED projektor nočnej oblohy do detskej izby
-23 %
LED projektor nočnej oblohy do detskej izby Hviezdna obloha priamo u vás doma? Aj to je možne vďaka LED projektoru, ktorý vytvorí nádherne farebné divadlo priamo na strope a stenách Vášho bytu. LED projektor je ideálny darček pre ľudí všetkých vekových kategórií. Funguje ako nočná lampa, ktorá vy..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
LED projektor nočnej oblohy do detskej izby LED projektor nočnej oblohy do detskej izby
-23 %
LED projektor nočnej oblohy do detskej izby Hviezdna obloha priamo u vás doma? Aj to je možne vďaka LED projektoru, ktorý vytvorí nádherne farebné divadlo priamo na strope a stenách Vášho bytu. LED projektor je ideálny darček pre ľudí všetkých vekových kategórií. Funguje ako nočná lampa, ktorá vy..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
LED projektor Star Night s reproduktorom do detskej izby LED projektor Star Night s reproduktorom do detskej izby
-23 %
LED projektor Star Night s reproduktorom do detskej izby Náš projektor je najnovší model hviezdnych projektorov, ktoré sú čoraz populárnejšie. To, čo ho odlišuje od ostatných, je určite lepšia kvalita a rozmanitosť projekcií. Zariadenie môže napodobňovať projekciu farebných a upokojujúcich galaxi..
38,90€ 50,60€
Cena bez DPH:32,42€
LED projektor ufo pre deti do detskej izby + reproduktor LED projektor ufo pre deti do detskej izby + reproduktor
-23 %
LED projektor ufo do detskej izby + reproduktor Hviezdna obloha priamo u vás doma? S týmto ufo projektorom to nebude žiadny problém. Krásna svietiaca dekorácia do interiéru. Tento projektor s reproduktorom si obľúbia nielen deti ale taktiež dospelí. Zaspávať a pritom sa pozerať na nádherné hviezd..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
LED projektor Venuša 3v1 do detskej izby LED projektor Venuša 3v1 do detskej izby
-23 %
LED projektor Venuša 3v1 do detskej izby Táto úžasná nočná lampa s LED projektorom a s možnostou rotácie o 360 stupňov priamo u vás doma? S týmto dizajnovým projektorom to nebude žiadny problém. Krásna svietiaca dekorácia do interiéru ktorá poskytuje príjemné teplé svetlo. Tento projektor si obľú..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
LED žiarovka s efektom plameňa 9W LED žiarovka s efektom plameňa 9W
Novinka -23 %
LED žiarovka s efektom plameňa 9W 9W žiarovka s efektom živých plameňov je úžasný spôsob, ako vytvoriť originálne osvetlenie v každom interiéri. Naša žiarovka má 3 ďalšie režimy. Svetelným zdrojom sú moderné LED diódy SMD, ktoré sa vyznačujú vysokou účinnosťou, odolnosťou a žiadnou škodlivosťou p..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€