Hlavné menu
Produkty v košíku

Galantéria

Zobraziť podkategórie
Reflexná vesta - prievzdušná
-23 %
Športová reflexná vesta Bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Vesta výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť v podmienkach s nízkym osvetlením! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie a nedostatok viditeľnosti nás vystavuje zbytočnému riziku!   V..
3,10€ 4,00€
Cena bez DPH:2,58€
Reflexné traky - oranžové
-23 %
Reflexné traky - oranžové   Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitej..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Reflexné traky - zelené Reflexné traky - zelené
-23 %
Reflexné traky - zelené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie ..
5,10€ 6,60€
Cena bez DPH:4,25€
Šitíčko - Súprava na šitie v puzdre Olympia Šitíčko - Súprava na šitie v puzdre Olympia
-23 %
Šitíčko - Súprava na šitie v puzdre Olympia Súprava na šitie je súprava nití a doplnkov, ktorá bude ideálna pre začiatočníkov aj pokročilých. Má všetko, čo k manuálnej práci potrebujete: nite, ihly, meter, špendlíky a mnoho ďalšieho. Všetko je uzavreté v plastovom puzdre z kvalitných materiálov. ..
15,50€ 20,20€
Cena bez DPH:12,92€