Hlavné menu
Produkty v košíku

Galantéria

Zobraziť podkategórie
H16213 Mozaiková diamantová výšivka H16213 Mozaiková diamantová výšivka
-23 %
H16213 Mozaiková diamantová výšivka Diamantové vyšívanie spočíva vo vyplnení hotového vzoru na obrázku drobnými diamantmi rôznych farieb. Ide o dlhotrvajúcu prácu, ktorá si nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti, ale iba trpezlivosť a precíznosť. Je to zaujímavý nápad na trávenie voľného času, kto..
5,40€ 7,00€
Cena bez DPH:4,50€
Reflexná vesta - prievzdušná
-24 %
Športová reflexná vesta Bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Vesta výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť v podmienkach s nízkym osvetlením! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie a nedostatok viditeľnosti nás vystavuje zbytočnému riziku!   V..
2,60€ 3,40€
Cena bez DPH:2,17€
Reflexné traky - červené Reflexné traky - červené
-23 %
Reflexné traky - červené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitej..
3,70€ 4,80€
Cena bez DPH:3,08€
Reflexné traky - oranžové
-23 %
Reflexné traky - oranžové   Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitej..
6,30€ 8,20€
Cena bez DPH:5,25€
Reflexné traky - zelené Reflexné traky - zelené
-23 %
Reflexné traky - zelené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie ..
5,40€ 7,00€
Cena bez DPH:4,50€
Sada háčikov na háčkovanie v puzdre Sada háčikov na háčkovanie v puzdre
-23 %
Sada háčikov na háčkovanie v puzdre Naša súprava pozostáva z 50 pevných dielikov, ktoré vám pomôžu rozvinúť vašu vášeň pre háčkovanie. Široký výber háčikov v rôznych veľkostiach, zatváracie špendlíky, nožnice alebo krajčírsky meter sú niektoré zo základných prvkov, ktoré v našej sade nájdete. ..
8,50€ 11,10€
Cena bez DPH:7,08€
Sada pomôcok na diamantové vyšívanie Sada pomôcok na diamantové vyšívanie
-23 %
Sada pomôcok na diamantové vyšívanie Kompletná sada diamantových vyšívacích doplnkov. Záľuba, ktorá sa stáva čoraz populárnejšou na celom svete, má dnes množstvo špeciálnych nástrojov a zariadení, vďaka ktorým je diamantová skladačka ešte príjemnejšia, oddychovejšia a čo najpresnejšia. Ak chcete,..
23,00€ 29,90€
Cena bez DPH:19,17€
Šitíčko - Súprava na šitie v puzdre Olympia Šitíčko - Súprava na šitie v puzdre Olympia
-23 %
Šitíčko - Súprava na šitie v puzdre Olympia Súprava na šitie je súprava nití a doplnkov, ktorá bude ideálna pre začiatočníkov aj pokročilých. Má všetko, čo k manuálnej práci potrebujete: nite, ihly, meter, špendlíky a mnoho ďalšieho. Všetko je uzavreté v plastovom puzdre z kvalitných materiálov. ..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€