Hlavné menu
Your Cart

Gélové vložky do topánok

Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok
-23 %
Gélové silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - univerzálne Silikónové vložky s gélom sú určené pre komfortné celodenné používanie. Sú vhodné pre každého kto sa chystá počas dňa dlhšie chodiť, stáť. Pri došľape znižujú únavu a bolesť nôh. Pri fyzickej námahe účinne znižujú pocit únavy. Vh..
4,30€ 5,60€
Cena bez DPH:3,58€
Gélové vložky do topánok s výstužou Gélové vložky do topánok s výstužou
-24 %
Gélové vložky do topánok s výstužou - veľkosť 42-47  Ortopedické vložky do topánok vďaka špeciálnej konštrukcii stieliek perfektne absorbujú nohu pri chôdzi a zabraňujú únave nôh. Vložky ssú vhodné na samorezné rezanie pomocou naznačených pásikov. Použitie voštinovej štruktúry v prednej časti vl..
4,20€ 5,50€
Cena bez DPH:3,50€
Komfortné silikónové vložky do lodičiek, na vysoké podpätky - priesvitné Komfortné silikónové vložky do lodičiek, na vysoké podpätky - priesvitné
-24 %
Silikónové vložky do lodičiek - priesvitné Vnútorné vložky do topánok na vysokom podpätku (lodičiek) sú vyrobené z najkvalitnejšieho gélu. Produkt zlepšuje pohodlie chodidiel počas dlhej chôdze v topánkach s vysokým podpätkom. Chráni pokožku, tlmí nárazy, zabraňuje šmýkaniu sa nohy v lodičke, čím..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Silikónové vložky do topánok - unisex
-24 %
Silikónové vložky do topánok Dvojica gélu (s vrstvou materiálu pre príjemné nohy) vložky pre zvýšenie komfortu chôdze. Charakteristika produktu: Úplne nové, vysoko kvalitné. Sú vyrobené z mäkkého priesvitného gélu vhodné pre všetky typy obuvi. Vložky výborne absorbujú nárazy pri chôdzi, prinášajú..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - 18,5 x 6,5 cm Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok - 18,5 x 6,5 cm
-22 %
Transparentné silikónové vložky - vhodné do vysokých topánok Silikónové vložky pri došľape znižujú únavu a bolesť nôh. Pri fyzickej námahe zasa účinne znižujú pocit únavy. Vhodné na celodenné nosenie pre všetky druhy obuvi s vyberateľnou vložkou. Vložky zabraňujú šmýkaniu sa nôh v obuvi, čím dodá..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Zobrazé 1 do 5 z 5 (1 strán)