Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1145/25264
Výrobca:
INSEKTENKILLER
Variant produktu:
GH-329A
Dostupnosť:
Skladom
4.70€ 6.10€
Bez DPH: 3.92€

Množstvo

Elektrický odpudzovač - lapač hmyzu a komárov Elektrický odpudzovač - lapač hmyzu a komárov
GH-329A

Kód: 1145/25264
4.70€
6.10€
Skladom

Elektrický odpudzovač - lapač hmyzu a komárov

Zatočte s otravným hmyzom a dotieravými komármi raz a navždy! Tiché, úsporné a maximálne účinné riešenie, ktoré vystaví stopku akémukoľvek lietajúcemu hmyzu. Kombinácia UV žiarenia a vysokého napätia - životnosť až 100 000 hodín.

Bezsenné noci a ráno prekvapenie navyše - červené štípance, ktoré vás svrbia ešte dlhé dni potom. Určite si viete predstaviť aj krajší scenár pokojnej noci. Ako iste viete, hmyz ide za svetlom a toto UV žiarenie dokáže znížiť útoky komárov o viac ako 50%. Nemusíte už na ne striehnuť s mucholapkou, novinami ani sprejmi - tento lapač ich k sebe pritiahne, takže vás si ani nevšimnú. Prístroj jednoducho zasuniete do zásuvky v spálni, kuchyni či obývačke - všade tam, kde chcete tráviť chvíle so svojimi priateľmi, a nie s otravným hmyzom.

Veľkou výhodou je absolútne tichá prevádzka, žiadne chemikálie, zápach ani výpary - ani si nevšimnete, že prístroj je zapnutý a ten pritom spoľahlivo čaká na prvé obete.

 

Dotieravé komáre, muchy a iný hmyz priláka svojimi štyrmi UV LED žiarovkami, po dotyku s elektródou vysokého napätia prichádza k okamžitému usmrteniu neželaných návštevníkov. Funguje na identickom princípe ako priemyselné lapače v potravinách a mäsiarstvách.

Chránený mriežkou - maximálne bezpečný pre dospelých aj pre deti.

Prístroj jednoducho zasuniete do zásuvky v spálni, kuchyni či obývačke - všade tam, kde chcete tráviť chvíle so svojimi priateľmi, a nie s otravným hmyzom.

Chránený mriežkou - maximálne bezpečný pre dospelých aj pre deti. Pre efektívnejší účinok používajte ako samostatný zdroj svetla. Ak sa už v lapači nachádza usmrtený hmyz, jednoducho ho vysypete do smetného koša - hygienicky, bez priameho dotyku s ním.

Technická špecifikácia:

  • prístroj má dosah cca 4m na šírku a 5m na výšku
  • dosah cca 20m2 v miestnosti
  • príkon 3W
  • 3 x UV led
  • 800V DC
  • 220-230 V AC / 50hz

Obsah balenia:

1 x elektrický lapač hmyzu do zásuvky na 220V

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty