Hlavné menu
Produkty v košíku

Hodiny

Digitálny teplomer s vlhkomerom 2v1, Ruhhy Digitálny teplomer s vlhkomerom 2v1, Ruhhy
-23 %
Digitálny teplomer s vlhkomerom 2v1, Ruhhy Elektronický teplomer s veľkým LCD displejom vám umožní odčítať meranie aj na veľkú vzdialenosť. Zariadenie má navyše funkciu modrého podsvietenia. Pre zapnutie podsvietenia stačí stlačiť podlhovasté tlačidlo na zadnej strane teplomeru. Modré podsvieteni..
11,60€ 15,10€
Cena bez DPH:9,67€
Kovové retro nástenné hodiny, zlaté Kovové retro nástenné hodiny, zlaté
-23 %
Kovové retro nástenné hodiny, zlaté Krásne dizajnové hodiny Retro vhodné či už do kaviarní alebo domácnosti, dodajú interiéru osobitý nádych a výnimočnosť. Luxusný vzhľad dodá interiéru nezameniteľný štýl. Okrúhle hodiny s obručov bez ciferníka na stenu. Špecifikácie: farba: zlatá typ displ..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Multifunkčné digitálne hodiny s teplomerom, čierne Multifunkčné digitálne hodiny s teplomerom, čierne
-23 %
Multifunkčné digitálne hodiny s teplomerom, čierne Moderné a štýlové hodiny s imitáciou drevenej povrchovej úpravy sa budú krásne vynímať v spálni, obývačke alebo pracovni. Multifunkčný displej zobrazuje dátum, čas, teplotu, vlhkosť. Sú vybavená bielymi LED diódami, ktoré osvetľujú obrazovku jasn..
20,40€ 26,50€
Cena bez DPH:17,00€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom
-23 %
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Výnimočne originálna, moderná a elegantná vychytávka, ktorá osloví každého milovníka netradičných výrobkov. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré ich ešte uľahčujú. Vyzerá skvele..
8,60€ 11,20€
Cena bez DPH:7,17€
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom
-23 %
Multifunkčné zrkadlové hodiny s budíkom a teplomerom, čierne Výnimočne originálna, moderná a elegantná vychytávka, ktorá osloví každého milovníka netradičných výrobkov. Hodiny sú nepochybne neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a sú vybavené ďalšími funkciami, ktoré ich ešte uľahčujú. Vyzer..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Teplomer s vlhkomerom Medisana HG 100 Teplomer s vlhkomerom Medisana HG 100
-23 %
Teplomer s vlhkomerom Medisana HG 100 Ak chcete mať v domácnosti vždy rýchly prehľad o teplote a vlhkosti vzduchu, tento malý teplomer od osvedčenej značky Medisana je ideálnou voľbou. Disponuje kompaktnými rozmermi, v ktorých si zachoval veľmi prehľadný displej. Jedným pohľadom tak skontrolujete..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€