Hlavné menu
Produkty v košíku

Hubky na make-up

Hubka na make up 2 ks, béžová Hubka na make up 2 ks, béžová
-25 %
Hubka na make up 2 ks, béžová Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pros..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Hubka na make up 2 ks, ružová Hubka na make up 2 ks, ružová
-25 %
Hubka na make up 2 ks, ružová  Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pro..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Hubka na make up 2 ks, tyrkysová Hubka na make up 2 ks, tyrkysová
-25 %
Hubka na make up 2 ks, tyrkysová Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným p..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Kozmetické hubky na make-up - 1 ks Kozmetické hubky na make-up - 1 ks
-22 %
BrushArt Face - hubka na make up 1 ks  Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Hubka na makeup má tvar kvapôčky, čo umožňuje použitie hubky na pokrytie rôznych oblastí tváre. Špička do rohov očí a úst, stred do nosa a brady a najširšia základňu k plochým plochám tváre a čela. Materiál..
0,70€ 0,90€
Cena bez DPH:0,58€
Silikónová čistiaca hubka na tvár Silikónová čistiaca hubka na tvár
-24 %
Silikónová čistiaca hubka na tvár 1 ks Hubka je výbornou pomôckou v boji proti upchatým pórom. Pravidelným používaním sa pleť jemne prekrvuje, masíruje a čistí, čím sa upchaté póry uvolňujú a čierne bodky postupne miznú.   Vlastnosti: Vyrobené z mäkkého, silikónového materiálu Účinne čistí tvá..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Silikónová hubka na makeup
-25 %
Silikónová hubka na makeup 1 ks Silikónová hubka na make up predstavuje revolúciu v nanášaní make up-u, kozmetických olejov či pleťových krémov. Oproti bežnej kozmetickej špongii ušetríte množstvo kozmetických prípravkov, pretože silikónova hubka nesaje do seba, ale nanáša všetko na pleť.  Silik..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€