Hlavné menu
Produkty v košíku

Hubky na make-up

Hubka na make up 2 ks, béžová Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pros..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hubka na make up 2 ks, ružová  Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným pro..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Hubka na make up 2 ks, tyrkysová Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Materiál polymér s vysokou hustotou zabraňuje prenikaniu produkov do špongie a umožňuje ľahké čistenie jemným čistiacim prostriedkom. Špongia je príjemná na dotyk a umožňuje jej používanie v suchu i s aplikačným p..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
BrushArt Face - hubka na make up 1 ks  Praktická hubka pre rovnomernú aplikáciu make-upu. Hubka na makeup má tvar kvapôčky, čo umožňuje použitie hubky na pokrytie rôznych oblastí tváre. Špička do rohov očí a úst, stred do nosa a brady a najširšia základňu k plochým plochám tváre a čela. Materiál..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Silikónová čistiaca hubka na tvár 1 ks Hubka je výbornou pomôckou v boji proti upchatým pórom. Pravidelným používaním sa pleť jemne prekrvuje, masíruje a čistí, čím sa upchaté póry uvolňujú a čierne bodky postupne miznú.   Vlastnosti: Vyrobené z mäkkého, silikónového materiálu Účinne čistí tvá..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€