Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1911/33876
Výrobca:
PHARMA FSC
Variant produktu:
30 ml
Dostupnosť:
Skladom
54.90€ 71.40€
Bez DPH: 45.75€

Množstvo

Hyalurmed face sérum orchidea - čistá kyselina hyalurónová Hyalurmed face sérum orchidea - čistá kyselina hyalurónová
30 ml

Kód: 1911/33876
54.90€
71.40€
Skladom

Hyalurmed - čistá kyselina hyalurónová - sérum obohatené Čiernou orchideou a Allantoínom 30 ml

Čirá kyselina hyalurónová obohatená o sérum s čiernou orchideou a allantoinom. Po prvýkrát je čistá kyselina hyalurónová s nízkou molekulovou hmotnosťou kombinovaná s extraktmi z čiernej orchidey a alantoínu, aby sa tým vytvoril jedinečný produkt starostlivosti o pokožku, ktorý oživuje a regeneruje pokožku tým, že znova obnovuje stratu jej objemu a pružnosť, pôsobí ne jemné línie a vrásky, ako aj hlbšie vrásky.

Okamžite navracia mladistvú pleť späť!

#obr1

Úspech HYALURMEDU TVAROVEHO SERA PRO sa pripisuje:

1) Prirodzená biologická kyselina hyalurónová obsiahujúca molekulovú hmotnosť (MW HA: 1.000-1800 Kda a LW HA: 3-10 Kda), kyselina hyalurónová je základnou zložkou pokožky a jednou z najdôležitejších látok proti starnutiu. Kyselina hyalurónová je kľúčovým stavebným prvkom našej pokožky, ktorej bohužiaľ ubúda v priebehu času. Kyselina hyalurónová, "molekula hustoty", hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní objemu a hustoty kože. Prirodzený polysacharid, ktorý sa nachádza v intercelulárnej látke a vyplňuje priestor medzi kolagénom a elastickými vláknami. Najdôležitejšou vlastnosťou kyseliny hyalurónovej je zadržiavanie molekúl vody, to znamená hydratáciu a udržiavanie objemu kože, ako aj zachovanie všetkých obranných a rehabilitačných mechanizmov kože.

2) Čierna orchidea je bohatá na fenolické zlúčeniny, ako sú flavonoidy, mimoriadne silné antioxidanty. Okamžite odstraňuje voľné radikály, znižuje koncentráciu peroxidu a odstraňuje oxidované membrány. Zabraňuje biologickým oxidáciám, ktoré spôsobujú bunkové a histologické poškodenie, a tým urýchľujú mechanizmy proti starnutiu kože. Zameriava sa na všetky príznaky starnutia Čierna orchidea má antioxidačné vlastnosti. Extrakt z čiernej orchidey tiež bojuje proti voľným radikálom a chráni štruktúru buniek aj ich membrán proti poškodeniu. Cukry, bielkoviny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v čiernej orchidee sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú vodné častice z prostredia a viažu ich na povrch pokožky. Takto extrakt z čiernej orchidey pôsobí aktívne a efektívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny obsiahnuté v čiernej orchidee pomáhaju plynulému toku tekutín, a tým sa predchádza dehydratácii suchej pleti.

Allantoín výrazne urýchľuje čas potrebný na oživenie buniek, napravuje a regeneruje podráždenú pokožku, chráni ju a obnovuje poškodenia spôsobené ultrafialovým žiarením.

Klinicky testované

  • Minimalizuje vrásky & starecké škvrny
  • Zlepšuje hrúbku a elasticitu pokožky
  • Zvlhčuje a hydratuje pokožku
  • Napravuje škody spôsobené ultrafialovým žiarením P
  • omáha regenerácii tkanív

Použitie:

Aplikujte jeden alebo dva krát denne na tvár a jemne vmasírujte končekmi prstov do pokožky. Odporúča sa klásť osobitný dôraz na aplikáciu výrobku v oblastiach, ktoré sú najviac postihnuté vráskami, ako sú: vrásky na čele, medzi obočím, okolo očí a pier a na krku.

Upozornenie:

Zabránte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, opláchnite čistou vodou. Ak používate iný výrobok na ochranu proti slnečnému žiareniu, najskôr aplikujte HYALURMED Tvárové Sérum PRO a počkajte, kým sa vstrebe.

Odkaz na výrobcu: https://www.hyalurmed.com/sk/

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty