Hlavné menu
Produkty v košíku

Imunita

Imunita je biologická funkcia organizmu, ktorá bráni Vaše telo pred škodlivými vplyvmi, ako sú baktérie, vírusy, mikroorganizmy, ale i toxíny a ďalšie nežiaduce prvky. Posilnite svoj organizmus s výživovými doplnkami na podporu imunity.
Astaxanthin kapsule - prírodný antioxidant 60 ks
-23 %
Astaxanthin kapsule - prírodný antioxidant 60 ks Astaxanthin je farbivo nachádzajúce sa v morských organizmoch, ako napríklad lososovité ryby, kôrovce, pstruhy a mikroriasy. Vďaka silnému antioxidačnému účinku disponuje celým radom pozitívnych účinkov na zdravie. Astaxanthin kapsule, ktoré obsahu..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Fucoxanthin + MCT kapsule 60 ks
-23 %
Fucoxanthin + MCT kapsule 60 ks Fucoxanthin, ktorý sa väčšinou nachádza v morských riasach, je karotenoid, ktorého aplikácia má mnoho zdravotných výhod. Fucoxanthin kapsule obsahujú extrakt farbiacej látky, ktorý v ľahko zúžitkovateľnej forme podporuje okrem iného metabolické procesy v organizme ..
13,50€ 17,60€
Cena bez DPH:11,25€
Imuno fungin BIO Imuno fungin BIO
-23 %
IMUNOfungin BIO Špeciálny extra silný koncentrát s obsahom Čagy sibírskej v BIO kvalite. Unikátna kombinácia medicinálnej huby a bylín prináša neobvyklé účinky najmä v oblasti podpory funkcie imunitného a tráviaceho systému.   Čaga sibírska v BIO kvalite: (obsahuje minimálne 40% betaglukánov) S..
15,60€ 20,30€
Cena bez DPH:13,00€