Hlavné menu
Produkty v košíku

Imunita

Imunita je biologická funkcia organizmu, ktorá bráni Vaše telo pred škodlivými vplyvmi, ako sú baktérie, vírusy, mikroorganizmy, ale i toxíny a ďalšie nežiaduce prvky. Posilnite svoj organizmus s výživovými doplnkami na podporu imunity.
Astaxanthin kapsule - prírodný antioxidant 60 ks Astaxanthin je farbivo nachádzajúce sa v morských organizmoch, ako napríklad lososovité ryby, kôrovce, pstruhy a mikroriasy. Vďaka silnému antioxidačnému účinku disponuje celým radom pozitívnych účinkov na zdravie. Astaxanthin kapsule, ktoré obsahu..
18,10€
Cena bez DPH:15,08€
Fucoxanthin + MCT kapsule 60 ks Fucoxanthin, ktorý sa väčšinou nachádza v morských riasach, je karotenoid, ktorého aplikácia má mnoho zdravotných výhod. Fucoxanthin kapsule obsahujú extrakt farbiacej látky, ktorý v ľahko zúžitkovateľnej forme podporuje okrem iného metabolické procesy v organizme ..
15,30€
Cena bez DPH:12,75€
IMUNOfungin BIO Špeciálny extra silný koncentrát s obsahom Čagy sibírskej v BIO kvalite. Unikátna kombinácia medicinálnej huby a bylín prináša neobvyklé účinky najmä v oblasti podpory funkcie imunitného a tráviaceho systému.   Čaga sibírska v BIO kvalite: (obsahuje minimálne 40% betaglukánov) S..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€