Hlavné menu
Produkty v košíku

Interaktívne hračky

Najlepší spôsob ako zabaviť deti sú hry. V kategórií hry pre deti nájdete veľmi zábavné a vzdelávacie hračky.

Antistresová hračka PopEye dinosaurus
-24 %
Antistresová hračka PopEye dinosaurus Perfektná antistresová hračka PopEye pre úľavu od stresu a zvýšenie krvného obehu rúk. Zvieratá sú úžasne mäkké a keď ich stlačíte, ich oči vyskočia von. Roztomilé zvieratká pre deti sa dajú ľahko stláčať. Je to skvelá relaxačná pomôcka, ktorá pomáha zbavi..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Antistresová hračka PopEye hospodárske zvieratá
-24 %
Antistresová hračka PopEye hospodárske zvieratá Perfektná antistresová hračka PopEye pre úľavu od stresu a zvýšenie krvného obehu rúk. Zvieratká sú úžasne mäkké a keď ich stlačíte, ich oči vyskočia von. Roztomilé kreslené zvieratká pre deti sa dajú ľahko stláčať. Je to skvelá relaxačná pomôcka..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Antistresová hračka pre deti aj dospelých LED chobotnica Antistresová hračka pre deti aj dospelých LED chobotnica
-24 %
Antistresová hračka pre deti aj dospelých LED chobotnica Táto krásna chobotnica sa dá stlačiť a je príjemná na dotyk. Stláčanie chobotnice môže byť pre deti predškolskou hračkou. Pomáha im trénovať ručné myslenie, rozvíjať logické myslenie, kultivovať koordináciu ruka-oko, rozpoznávať farbu a tva..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová hračka pre deti aj dospelých myš a syr Antistresová hračka pre deti aj dospelých myš a syr
-24 %
Antistresová hračka pre deti aj dospelých myš a syr Naše hračky sú veselá vychytávka, antistresová hračka, ktorá rozvíja kreativitu a zlepšuje predstavivosť. Hračku je možné ľubovoľne stláčať. Stláčanie účinne odpúta pozornosť vo chvíľach plných emócií. Veríme, že naša hračka v tejto veselej podo..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová hračka pre deti aj dospelých veverička v strome
-24 %
Antistresová hračka pre deti aj dospelých veverička v strome Naše hračky sú veselá vychytávka, antistresová hračka, ktorá rozvíja kreativitu a zlepšuje predstavivosť. Hračku je možné ľubovoľne stláčať. Stláčanie účinne odpúta pozornosť vo chvíľach plných emócií. Veríme, že naša hračka v tejto ves..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresová loptička – pavúk
-24 %
Antistresová loptička – pavúk Antistresová hračka v tvare pavúka z ktorého vylieza hmota je vhodná na precvičovanie svalstva ruky alebo ako antistresová pomôcka. Stláčacia hračka s gélovými guľôčkami splní vaše očakávania a predstavuje nápad na odbúranie stresu a zábavu v jednom. Špecifikácie..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Antistresové guličky - Squishy Mesh Balls Antistresové guličky - Squishy Mesh Balls
-24 %
Antistresové guličky - Squishy Mesh Balls Táto antistresová gulička je dokonalým prostriedkom na zmiernenie stresu a úzkosti. Mäkké senzorické hračky sú vhodné pre deti aj dospelých. Je to skvelá hračka na zabíjanie času, ventiláciu emócií a nervozitu. Majte ju vždy poruke a stláčajte, keď budete..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Antistresové guličky pre deti aj dospelých – Soft a Squishy Antistresové guličky pre deti aj dospelých – Soft a Squishy
-22 %
Antistresové guličky pre deti aj dospelých – Soft a Squishy Antistresová loptička, vyrobená z gumy – astronaut v asteroide. Vďaka vtipným tvarom vám antistresové hračky pomôžu eliminovať každodenný stres a uvoľniť sa. Antistresová loptička je vhodné pre deti aj dospelých. Antistresovú hračku m..
2,10€ 2,70€
Cena bez DPH:1,75€
Antistresové silikónové naťahovacie kurča 10 cm
-23 %
Antistresové silikónové naťahovacie kurča 10 cm Antistresová hračka, ktorá poslúži na upokojenie aj na dobrú náladu. Kurča sa dá stláčať v dlani, tým uvoľňuje napätie v tele a zmierňuje stres. Tiež sa dá dobre naťahovať, dá sa navliecť na prst, natiahnuť druhou rukou a vystreliť. Pri zásahu pevne..
1,00€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Detská skákacia loptička 60ks - 30 mm Detská skákacia loptička 60ks - 30 mm
-23 %
Detská skákacia loptička 30 mm, 60ks Detská skákacia loptička vo viacerých farebných variantoch je hračka, ktorá bezchybne trénuje postreh, pohotovosť a sústredenie. Drobný loptička tzv. hopík zabaví Vaše ratolesti na dlhú dobu. Technické parametre: Vhodné od 3 rokov Materiál: guma Farba: ..
19,30€ 25,10€
Cena bez DPH:16,08€
Detská skákacia loptička dúhová 100 ks - 25 mm Detská skákacia loptička dúhová 100 ks - 25 mm
-23 %
Detská skákacia loptička dúhová 100 ks - 25 mm Detská skákacia loptička vo viacerých farebných variantoch je hračka, ktorá bezchybne trénuje postreh, pohotovosť a sústredenie. Drobná loptička zabaví vaše ratolesti na dlhú dobu. Technické parametre: vhodné od 3 rokov materiál: guma farba: m..
23,60€ 30,70€
Cena bez DPH:19,67€
Detské samofarbiace pečiatky 60ks Detské samofarbiace pečiatky 60ks
-23 %
Detské samofarbiace pečiatky 60ks Hľadáte darček pre deti? Máme pre vás skvelý tip! Detské pečiatky! Pečiatky sú samo-namáčacie, čo je ich veľká výhoda. Pečiatky majú vzory, ako sú zvieratá alebo emotikony. Samofarbiace pečiatky zabavia na dlhý čas každé dieťa. Balenie obsahuje až 60 známok s..
13,90€ 18,10€
Cena bez DPH:11,58€