Hlavné menu
Produkty v košíku

ITO GERMANY

Antibakteriálny vysávač na roztoče a baktérie + ultrafialové svetlo s teleskopickou rúčkou Antibakteriálny vysávač na roztoče a baktérie + ultrafialové svetlo s teleskopickou rúčkou
-23 %
Antibakteriálny vysávač na roztoče a baktérie + ultrafialové svetlo s teleskopickou rúčkou ITO Germany 400W Bežne si to neuvedomujeme ale noc po noci zdieľame svoju posteľ s miliónmi roztočov a baktérií.  Bohužiaľ nepomáha ani ak pravidelne meníme posteľnú bielizeň. Roztoče sú nezvaní hostia v každe..
69,00€ 89,70€
Cena bez DPH:57,50€
Hepa filter + motorový filter na cyklónový vysávač Hepa filter + motorový filter na cyklónový vysávač
-23 %
HEPA filter určený do vysávačov ITO GERMANY je nenahraditeľný pri vysávaní. Zachytáva všetky nečistoty, ktoré by ináč skončili vo vzduchu. Oceniť to môžu hlavne alergici, ktorí sú citliví na prach. Odporúča sa meniť oba filtre naraz (motorový cyklónový) Rozmery cyklónový filter: priemer prstenca: ..
10,90€ 14,20€
Cena bez DPH:9,08€
Hepa filter motorový na vysávač Hepa filter motorový na vysávač
-24 %
HEPA filter -motorový určený do vysávačov ITO GERMANY je nenahraditeľný pri vysávaní. Zachytáva všetky nečistoty, ktoré by ináč skončili vo vzduchu. Oceniť to môžu hlavne alergici, ktorí sú citliví na prach. Odporúča sa meniť oba filtre naraz (motorový cyklónový) Rozmery motorový filter: dĺžka :15..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Hepa filter na cyklónový vysávač Hepa filter na cyklónový vysávač
-23 %
HEPA filter určený do vysávačov ITO GERMANY je nenahraditeľný pri vysávaní. Zachytáva všetky nečistoty, ktoré by ináč skončili vo vzduchu. Oceniť to môžu hlavne alergici, ktorí sú citliví na prach. Odporúča sa meniť oba filtre naraz (motorový cyklónový) Rozmery cyklónový filter: priemer prstenca: ..
6,90€ 9,00€
Cena bez DPH:5,75€
Mlynček na mäso de luxe 1800 - elektrický Mlynček na mäso de luxe 1800 - elektrický
-23 %
Mlynček na mäso de luxe 1800 - elektrický Hľadáte robustný a výkonný kuchynský mlynček? Potom vás iste nadchne všestranný mlynček na mäso de luxe 1800, ktorý predstavuje skvelého pomocníka do každej kuchyne. Môžete si pomocou neho vlastnoručne pripraviť chutné a čerstvé mäso aj klobásy. Výko..
60,70€ 78,90€
Cena bez DPH:50,58€
Nastaviteľný stojanový ventilátor s 3 rýchlosťami Nastaviteľný stojanový ventilátor s 3 rýchlosťami
-23 %
Nastaviteľný stojanový ventilátor s 3 rýchlosťami S nastaviteľným stojanovým ventilátorom si vychutnáte chladný vánok v každej miestnosti. Vynikajúci pre osvieženie a schladenie vzduchu v obchodoch, kanceláriách, učebniach, kluboch, domoch a podobne. Lopatky s priemerom 40 cm poskytujú silný tok ..
19,90€ 25,90€
Cena bez DPH:16,58€
Profesionálny systémový karaoke reproduktor, bluetooth, disko guľa, mikrofón, ovládač Profesionálny systémový karaoke reproduktor, bluetooth, disko guľa, mikrofón, ovládač
Doprava zdarma -23 %
Profesionálny systémový karaoke reproduktor, bluetooth, disko guľa, mikrofón, ovládač Technická špecifikácia: Vstavaný výkonný zosilňovač pulzovateľný kolieskami USB / SD prehrávač Bezdrôtové pripojenie Bluetooth Ovládanie hlasitosti hudby Mikro vstupy Gitarový konektor Zabudovaná batéria ..
109,00€ 141,70€
Cena bez DPH:90,83€
Stroj na výrobu cestovín, nerezový Stroj na výrobu cestovín, nerezový
Novinka -23 %
Stroj na výrobu cestovín, nerezový Ručný stroj na cestoviny, vyrobený z chrómovanej ocele. Ideálny na prípravu čerstvých cestovín. Technické parametre: Konštrukcia z nerezovej ocele Hrúbka cesta nastaviteľná v 7 stupňoch od hrubého po veľmi jemné 3 čepeľové nadstavce Odnímateľné čepele vá..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€