Hlavné menu
Produkty v košíku

Kadernícke nožnice

Efilačné kadernícke nožnice na vlasy Efilačné kadernícke nožnice pre všetkých začínajúcich i pokročilých kaderníkov. Ostrie je vyrobené z chirurgickej ocele. Efilačné kadernícke nožnice sú vhodné pre amatérske i profesionálne využitie. Jedna strana ostria je s mikroozubením, druhá je hladká. Efil..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Kadernícka sada 7-dielna s puzdrom  Kadernícka sada je vhodná na profesionálne použitie, na učenie sa, pre amatérov, ktorí si chcú rozšíriť svoje zručnosti doma. Môžete vytvoriť štýlové účesy pre svoje deti, blízkych a dokonca aj domácich miláčikov. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete na profes..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Kadernícke nožnice 2 ks + príslušenstvo Kadernícke doplnky sú spoľahlivým doplnkom pri kaderníckych kúrach doma alebo v profesionálnom kaderníckom salóne. Celá sada má všetky prvky pre amatérske alebo profesionálne strihy. Dada obsahuje dva páry nožníc. Jedným z nich sú profesionálne kadernícke..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Profesionálna kadernícka sada s puzdrom  Profesionálna kadernícka sada pozostáva z dvoch ergonomických nerezových nožníc (klasické a efilačné nožnice). Sú ideálne pre profesionálne použitie, ale aj amatérske strihanie vlasov. Čepele nožníc majú špeciálnu skrutku na nastavenie sily zovretia. Gumo..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Profesionálne kadernícke nožnice rovné 54 mm, 1 ks Profesionálne kadernícke nožnice na strihanie vlasov - rovné. Ideálne pre profesionálov, aj amatérov. Klasický dizajn a pevná úprava ramien. Ergonomické a pohodlné. Vyrobené z nerezu - oceľ je materiál s nadpriemernou životnosťou a odolnosťou pro..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€