Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
685/22315
Výrobca:
CULINARIO
Variant produktu:
28 x 28 cm
Dostupnosť:
Skladom
15.00€ 19.50€
Bez DPH: 12.50€

Množstvo

Keramická panvica indukčná - červená Keramická panvica indukčná - červená
28 x 28 cm

Kód: 685/22315
15.00€
19.50€
Skladom

Keramická indukčná panvica

Chcete moderné panvice s nevšedným designom a kvalitným povrchom? Tak ste na tej správnej adrese. Naša firma ponúka novú kolekciu keramických panvíc, ktoré sa vyznačujú značnou odolnosťou proti vysokým teplotám až do 300 stupňov Celzia. Majú vynikajúce nepriľnavé vlastnosti, sú odolné proti nárazu a tvarovej deformácii. Vysoká tepelná vodivosť panvíc zaručuje rýchle a ekonomické varenie - panvice dlho držia teplotu. Keramické panvice zaujmú masívnou konštrukciou, ergonomickým tvarom držadla a najmä povrchom.

Pripravili sme pre vás bohatú ponuku kvalitných keramických panvíc. Keramické panvice Vás zaujmú nielen svojím atraktívnym dizajnom, ale aj prvotriednymi vlastnosťami.  

Prevedenie keramických panvíc

Všetky keramické panvice z našej ponuky je možné používať na elektrických i plynových varičoch a na sklo keramickej doske. Ak vás nezaujíma len samotná funkčnosť výrobku, ale dávate dôraz aj na dizajn, tak v tejto sekcii máte naozaj z čoho vyberať. Keramické panvice sú dostupné v klasickom zelenom alebo červenom prevedení. Keramické panvice zaujmú svojou masívnou konštrukciou. Maximálne pohodlie pri varení je zaručené ergonomicky tvarovanou plastovou rukoväťou.

Zloženie panvice :

Telo panvice je vyrobené z vysoko kvalitného liateho hliníka, potiahnuté dvojvrstvovým keramickým povlakom Ecolon, ktorý je odolný proti poškriabaniu a vysokým teplotám. Držadlo je ergonomické, tepelné izolované z tvrdého plastu so spodnou tepelnou ochranou. Väčšina PTFE (teflon) vrstiev vydrží 4H tvrdosť a škodlivé (karcinogénne) látky sa uvoľňujú už pri 240°C. Naopak Ecolon odolá 8H tvrdosti a neroztopí sa ani pri 450°C.
Keramický nepriľnavý povrch je inovačný materiál používaný pri kuchynskom náradí. Vďaka keramike je povrch výrobkov hladký, vysoko kompaktný a neporézny, poskytujúci panviciam výrazne kvalitnejšie nepriľnavé vlastnosti.

Životné prostredie :

 

Nová technológia výroby je ohľaduplná k životnému prostrediu vďaka „čistému“ výrobnému procesu, pri ktorom nevznikajú toxické PTFE / PFOA. Výrobný proces je energeticky menej náročný a minimalizuje vznik škodlivých emisií CO2. Panvice Culinaria so špeciálnym keramickým povrchom spĺňajú všetky nároky na moderné varenie, sú ekologické, úsporné a ľahko sa udržiavajú.

 

Upozornenie : Pri varení je treba používať drevené alebo plastové náradie, aby nedošlo k poškriabaniu.

 

Parametre produktu :

5,0 Výška (cm)

28cm x 28cm

Hliník + keramický nepriľnavý povrch

2,5 hrúbka steny (mm)

Rukoväť - pvc

 

Použite pre :

Elektrická platnička - áno

Plynový sporák - áno

Sklo keramická doska - áno

Indukčná platnička - áno

Umývačka riadu – áno

 

Balenie obsahuje:

1 x keramická panvica

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty