Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochladzovače vzduchu

Deflektor pre klimatizáciu 108 x 18 cm Kryt na predný panel vnútornej klimatizácie deleného typu dokonale chráni pred nadmernými nápormi studeného vzduchu a znižuje riziko prechladnutia. Je vybavený montážnymi prvkami, ktoré uľahčujú jeho pripevnenie na kryt klimatizácie. Nepáči sa vám, keď p..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Domáci ochladzovač vzduchu Ultra 3v1 Ochladzovač vzduchu Ultra 3v1 je praktické a účinné zariadenie, ktoré ochladí, zvlhčí a vyčistí vzduch vo vašej domácnosti. Ako bonus bude vaša miestnosť ľahko osvetlená relaxačným svetlom, na ktorom možno meniť farby. Premeňte suchý horúci vzduch na príjemný vl..
16,60€
Cena bez DPH:13,83€
Rozprašovač na vodu - Air Cooler 60 ml Rozprašovač na vodu s objemom 60 ml je vhodný pre každého kto si dopraje príjemné osvieženie. Možete ho tiež využiť k ochladeniu organizmu v horúcich letných dňoch. Vlastnosti: Idealne osvieženie Skvelý pomocník do horúcich letných dní Ideálne na cest..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Vodná klimatizácia s reproduktorom Tajomstvom tohto revolučného zariadenia je technológia hydrochladenia, ktorá pomocou moderných filtrov mení horúci vzduch na príjemne chladný a vlhký vzduch. Vďaka malým rozmerom sa dá použiť doslova kdekoľvek. Skvele poslúži doma aj v menších miestnostiach,..
31,70€
Cena bez DPH:26,42€