Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1691/25351
Výrobca:
GOLD BIO
Variant produktu:
Collagen mask for hands
Dostupnosť:
Predaj skončil

Kolagénová maska na ruky - dlane - 2ks

Udržať mladú a krásnu pleť po dlhšiu dobu, siahnuť po zdroji pre jej vitalitu a pružnosť - to je najdôležitejšie pre prírodný kolagén bielkovín v našom tele.

Kolagén je kozmetický objav 21. storočia, ktorý spomaľuje proces starnutia našej pleti, ktorá je vystavovaná slnku a ďalším vplyvom životného prostredia v dôsledku ktorých stráca lesk a pružnosť. Kolagén poskytuje pokožke pevnosť a žiarivý vzhľad.

Pokožka na rukách po dosiahnutí veku 30 rokov, po slnení, či po ťažkej fyzickej práci potrebuje zvláštnu starostlivosť, aby si udržala svieži a očarujúci vzhľad, ktorý je tak životne dôležité pre blaho žien. Ruky sú časťou tela, ktorú je neustále vidieť, preto by sme sa one mali dôkladne starať a predchádzať tak vzniku vráskam. Skvelá voľba je použitie kozmetických procedúr s kolagénovými maskami. Použitie kolagénovej masky je relaxačné, príjemné a účinné.

Zloženie:

Prírodný rastlinný kolagén, alantoín, ružový olej, vitamín E a C, amylóza - extrakt Okamžite po aplikácií masky budú vaše ruky hydratované, vyhladené a jemné. Výrazne sa redukujú vrásky.

Kolagénová maska: - hydratuje - regeneruje - omladzuje - vypína - osviežuje - rozžiaruje.

Spôsob použitia:

Na vyčistenú pleť aplikujte plátky masky a relaxujte na lôžku. Nechajte pôsobiť 20-30 min. Po odstránení plátku masky si zvyšok jemne vmasírujte do pokožky. Pre výrazné omladzujúce a regeneračné účinky je vhodné masku použiť na noc. Na záver môžete použiť krém s obsahom kolagéna pre maximálny účinok. Masku používajte 2 až 3 krát týždenne. Pre silnú omladzujúcu kúru si masku môžete aplikovať denne po dobu 14 dní.

Skladovanie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste nie však pri nižšej teplote ako 0 °C.

Obsah balenia:

2 kusy

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie