Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
548/22453
Výrobca:
NATURAL PHARM
Variant produktu:
300ml
Dostupnosť:
Skladom
17.20€ 22.40€
Bez DPH: 14.33€

Množstvo

Koloidné zlato Au100 10ppm Koloidné zlato Au100 10ppm
100ml - sprej

Kód: 555/22904
11.50€
15.00€
Skladom
Koloidné zlato Au100 10ppm Koloidné zlato Au100 10ppm
300ml

Kód: 548/22453
17.20€
22.40€
Skladom

Koloidné zlato Au100 10 ppm

Koloidné zleto je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používanie koloidného zlata pokožku vyhladzuje a dodáva jej svieži vzhľad.

Koloidy zlata sú najmenšie častice z ktorých môže byť zlato zložené  bez toho aby stratilo svoje charakteristické vlastnosti. Je to vlastne zhluk iba pár atómov (cca 15 až 100).  Sú to extrémne malé energeticky nabité častice. Vďaka mikroskopickej veľkosti týchto častíc je ich celková plocha enormne zväčšená a v priamej závislosti sa zväčšuje i jej účinok. Vďaka svojej veľkosti je umožnené dosiahnutie  aj tých najvzdialenejších miest v organizme.Tieto častice sú zhruba 2000 krát menšie ako najmenšia baktéria.  Vďaka tomu dokážu preniknúť až do jednotlivých buniek a tam pôsobiť.

Čo dokáže koloidné zlato okrem regenerácie pleti

Informačný tok v organizme je založený najmä na toku elektricky nabitých častíc. Pokiaľ je človek chorý a prenos energie je blokovaný, je potrebné tieto blokády energie uvoľniť a odstrániť, tok energie obnoviť a uviesť opäť do rovnováhy. Týmto sa naštartuje ozdravný proces.

Keďže zlato patrí medzi kovy s najvyššou vodivosťou, tak sa môžeme domnievať, že:

- zlato môže tieto elektrické a následne i magnetické vlastnosti organizmu ovplyvniť

- zlato môže elektrický potenciál opäť normalizovať. Pokiaľ dodáme organizmu a mozgu zlato v tejto podobe, môže dôjsť k výraznému predĺženiu životnosti a omladeniu tkanív.

- zlato môže v dnešnej dobe hrať významnú úlohu  v mentálnom vývoji človeka.

- zlato je substanciou, ktorá môže vytvoriť priame prepojenie s vitálnou životnou silou.

- zlato aktivuje a harmonizuje celkový endokrinologický systém.

Koloidné zlato pomáha stimulovať najmä mozgové blany. Vyrovnáva spúšťacie mechanizmy, ktoré ovplyvňujú činnosť a reakciu jednotlivých žliaz. Patrí medzi kovy s najvyššou elektrickou vodivosťou, a práve vďaka tomu zlepšuje tok vnútornej energie, najmä pozdĺž chrbtice. Zlato nie je len „katalyzátorom“ vnútornej energie, ale i vedením týchto energetických tokov.
Výskumy preukázali, že vodivosť a tým i informačný tok DNA môžu byť zlatom až 10 000 násobne zlepšené.  To tiež znamená, že DNA v každej jednotlivej bunke môže mať k dispozícii vyššie množstvo energie (viac než 1 milión elektrónov/s). Koloidné zlato funguje ako regulačná výpomoc toku elektrónov . Pretože sa elektricky nabité častice zlata ukladajú v bunkách, ich jadrách a molekulách DNA, zvyšujú tak celkovú vodivosť organických substancií. Okrem toho  zvyšuje zlato absorpciu výživných látok a zlepšuje biomolekulárne funkcie, teda procesy látkovej výmeny tela. Zlato aktivuje epifýzu. 
Epifýza, naše „tretie  oko“.    
V ľudskom tele existuje zvláštna žľaza, - epifýza.    
Táto žľaza se nachádza takmer v strede hlavy a je významným faktorom nášho vedomia a podvedomia.  Epifýza degenerovala zo svojej  pôvodnej veľkosti (cca. 3 cm priemeru) na dnešnú veľkosť (cca. dĺžka 5-8mm , šírka 3-5mm a hmotnosť 80-500mg). Dnes je táto žľaza vnímaná ako „oko“, ktorému je umožnené vidieť elektromagnetické polia nachádzajúce sa v inej frekvenčnej oblasti. Pokiaľ sa opäť „naučíme“ schopnosť vedenia energie cez epifýzu, získame opäť schopnosť detekcie okolitých elektromagnetických polí a zlepšíme tak našu intuíciu. U väčšiny ľudí neprúdi cez túto oblasť mozgu dostatočné množstvo energie, pretože je blokovaná. Výsledkom môže teda byť, že vnímame okolitú realitu veľmi obmedzeným spôsobom.


Moderná medicína a koloidné zlato
Koloidné zlato nachádza uplatnenie v alopatickej medicíne pri ošetrení artritických a reumatických stavov, prípadoch roztrúsenej sklerózy, poruchách sexuálnych funkcií (mužov i žien) a tiež pri problémoch endokrinologického systému a nervových poruchách. Zlato má ukľudňujúce vlastnosti bez toho  aby boli  ovplyvnené samotné nervy.


Koloidné zlato a problémy závislostí          
V minulom storočí bolo zlato používané k ošetreniu alkoholických  závislostí. Staršie štúdie ukázali , že dávky zlata viedli k výraznému zníženiu závislosti. Pacienti ktorí sú závislí na liekoch, tabaku, alebo potravy, môžu teda výrazne svoj problém vďaka tejto jedinečnej vlastnosti zlata redukovať.
Zlato aktivuje a harmonizuje endokrinologický systém, čo vedie k ukľudneniu nervového systému a aktivácii vnútornej energie. To vedie k celkovému zlepšeniu vnútorného nastavenia a pocitu.


Koloidné zlato a nádorové ochorenia         
V svojom lekárskom zázname o nevyliečiteľných rakovinových ochoreniach uvádza  Edward H. Ochsner, M.D., B.S., F.A.C.S., chirurg Augustiánskej nemocnice, že koloidné zlato má výrazný obmedzujúci vplyv na rast rakoviny. Vedecký tým okolo E.H. Ochsnera zistil, že koloidné zlato pomáha redukovať veľkosť nádorov, znižuje bolesti, zlepšuje chuť a trávenie a pomáha pacientom zvyšovať hmotnosť a silu.


Všeobecné dávkovanie         
Koloidné zlato je účinné už pri minimálnych dávkach!!       
Dospelým osobám doporučujeme denný príjem dvoch čajových lyžičiek koloidného zlata. Dôležité: nepoužívať žiadne kovové lyžičky.         
U detí je možné dávku primerane znížiť – cca. Na polovicu


Doporučenie počiatočná kúra          
Denné užívanie 3 čajových lyžičiek koloidného zlata a jednej lyžičky vitamínu C a Aceroly. Pozor: neužívať koloidné zlato a vitamín C naraz.         
Túto kúru je doporučené dodržovať min. 6 týždňov. Po jej ukončení prejdite späť k normálnemu dávkovaniu.
Každý sám veľmi rýchlo zistí aké množstvo koloidného zlata jeho organizmus požaduje k zvýšeniu energie.
Aktivácia endokrinologického systému:        
Denný príjem 4 čajových lyžičiek koloidného zlata a jednej lyžičky Aceroly. Nie naraz!.
Toto dávkovanie dodržať po dobu min. 8 týždňov.  
Touto kúrou je možné dosiahnuť rýchlu aktiváciu a harmonizáciu endokrinnologického systému a s ním prepojených energetických centier. Po ukončení tejto kúry prejdite opäť k normálnemu dávkovaniu.
Pri užívaní koloidného zlata nie sú známe žiadne škodlivé vedľajšie účinky.


Upozornenie:  
čas výroby koloidného zlata se výrazne líši od výroby koloidného striebra. Táto skutočnosť sa nevzťahuje len k použitému výrobnému zariadeniu, ale je daná výrazne nižším množstvom do kvapaliny uvolňovaných častíc, ktorá je vlastnosťou zlata. K dosiahnutiu rovnakej koncentrácie ako u koloidného striebra by bolo treba stonásobných časov. Avšak takéto koncentrácie u koloidného zlata nie sú potrebné. Jeho použitie je skôr v oblasti homeopatickej a je takto plne dostačujúce. Pôsobenie koloidného zlata je zásadne iné než u koloidného striebra.

 

V Európskej únii je podľa nových predpisov zakázané vnútorné užívanie potravín s obsahom nanomateriálov. Mimo EÚ, t.j. aj v USA, Japonsku a iných vyspelých krajinách nie je vnútorné užívanie koloidného striebra, zlata obmedzené. Takže v EU sa koloidné striebro, zlato môže používať len ako kozmetický produkt na vonkajšie použitie.

Upozornenie:

Len na tvonkajšie použitie.

Všetky hore uvedené údaje slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom.
Údaje a informácie sú prevzaté z dostupných zdrojov internetu

 

Balenie obsahuje:

1 x koloidné zlato Au100 300 ml 10ppm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty