Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
276/29853
Výrobca:
NATURE7
Variant produktu:
200g
Dostupnosť:
Skladom
2.90€ 3.50€
Bez DPH: 2.42€

Množstvo

Konjac rezance 200g Konjac rezance 200g
200g

Kód: 276/29853
2.90€
3.50€
Skladom

Konjac rezance 200g

Nature 7 - Konjac rezance sú ideálnou potravou pri diétach so zníženou energetickou hodnotou. Konjac rezance sa vyrába z koreňa Konjac (glukomanány).

Neobsahujú skoro žiadne tuky, cukry ani bielkoviny. Navyše glukomanány v žalúdku na seba viaže vodu, čím viacnásobne zvýši svoj objem a vyvolá pocit nasýtenia. V neposlednom rade na seba viaže tuky a oleje, čím zabraňuje ich vstrebávanie. Taktiež znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Obvykle sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Počas 5-dňová diéty je ich prísun obmedzený a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk. Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza. Pravidelným prísunom kvalitných bielkovín počas ketózy zabraňujeme spaľovania svalovej hmoty a podporujeme prednostné spaľovanie vlastných tukových zásob.

Rýchle odbúravanie tuku počas ketózy produkuje látky (ketónov), ktoré v mozgu účinne tlmí pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie.

Väčšina užívateľov výborne znáša Konjac rezance a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu.

Výhody:

Jednoduché dodržiavanie bez pocitov hladu, zabraňuje vzniku jo-jo efektu, prináša dostatok energie a dobrej nálady, nie je nutné pridávať pohybovej aktivity, odbúrava tuk (nie svalovú hmotu).

Dodržujte pitný režim 2-3 litre vody, minerálne vody alebo inej nekalorické tekutiny denne, aby sa dobre odplavovali odpadové látky a nedošlo k prekysleniu organizmu.

Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stévia alebo xylitol.

Počas proteínového diétneho programu doporučujeme len ľahké cvičenie, ako je chôdza, plávanie, alebo jazda na bicykli.

V prípade, že robíte namáhavé cvičenie, napríklad v posilňovni, odporúčame, aby ste skonzumovali 30-50 g sacharidov 30 minút pred cvičením. Túto energiu vám zabezpečí napríklad jeden banán.

Zloženie:

Konjac múka (Amorphophalus konjac), ovsenná múka, voda, hydroxid vápenatý, kyselina citrónová. 

Ako používať:

Po otvorení opláchnite, nechajte odtiecť a ohrejte.

Balenie:

200 g (50,12 kJ / 12 kcal)

Upozornenie:

Skladujte v suchu, v izbovej teplote.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty