Kategórie
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Kód:
1625/23277
Výrobca:
KOREAN GINSEG
Variant produktu:
250ml
Dostupnosť:
Skladom
3.90€ 5.10€
Bez DPH: 3.25€

Množstvo

Korejský ženšenňový krém originál Korejský ženšenňový krém originál
250ml

Kód: 1625/23277
3.90€
5.10€
Skladom

ORIGINAL KOREAN GINSENG CREME – ženšeňový krém

Kórejský červený ženšen INSAM je národný poklad južnej Kórey. Kórejci sú naň tak hrdí, že ho nedovoľujú vyvážať ako čistú surovinu, ale firmy, ktoré ho chcú využiť, musia svoj produkt spracovať priamo v Kórei pod najprísnejšou kontrolou kvality.

Je veľmi bohatý na vitamín C, E a skupinu B, obsahuje aj veľké množstvo pre telo dôležitých minerálov a stopových prvkov ako je železo, zinok, horčík, vápnik, chróm a meď. Krém podporuje rovnováhu vlhkosti v pokožke a zachováva jej prirodzenú pružnosť (pokožka zostáva viditeľne hladšia). Prispieva k celkovému zjemneniu a oživeniu pleti tváre.

Kórejský žen-šen koreň má veľmi silné liečivé vlastnosti, ktoré sú spracované spolu s prírodnými prísadami a olejom na veľmi vláčny krém. Ženšen sa vďaka svojmu výnimočnému bohatstvu biologicky aktívnych látok považuje za zázračný prostriedok tradičnej čínskej medicíny. Zvlášť vhodný pre suchú a citlivú pleť.

Intenzívny, zvlhčujúci, špeciálny krém s výťažkom z koreňa žen-šeň. Podporuje rovnováhu vlhkosti v pokožke a zachováva jej prirodzenú pružnosť (pokožka zostáva viditeľne hladšia). Prispieva k celkovému zjemneniu a oživeniu pleti tváre.

Veľmi účinný v boji proti starnutiu pokožky a za zachovanie mladistvého vzhľadu pleti a kože.

Kórejský žen-šeň koreň má veľmi silné liečivé vlastnosti, ktoré sú spracované spolu s prírodnými prísadami a olejom na veľmi vláčny krém. robí pokožku hebkú a vláčnu stimuluje krvný obeh v tkanive urýchľuje tvorbu nových kožných buniek pomáha pokožke proti rôznym alergiám, ekzémom, infekciám a vyrážkam lieči jazvy, vyhladzuje vrásky odporúčaný je aj na liečenie niektorých druhov psoriázy

Ženšen sa vďaka svojmu výnimočnému bohatstvu biologicky aktívnych látok považuje za zázračný prostriedok tradičnej čínskej medicíny. Zvlášť vhodný pre suchú a citlivú pleť.

Spôsob použitia:

Na­nášajte na čistú pokožku, na postihnuté miesta aj niekoľkokrát denne. Pravidelné používanie zvyšuje účinnosť.

Vyrobené v Nemecku.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie
Súvisiace produkty